Księga urodzeń parafii rzym.kat. w Pruchniku dla miejscowości Hawłowice 1786 - 1903

Źródło: Kancelaria Parafialna Parafii Rzymskokatolickiej w Pruchniku, Liber Natorum Hawłowice Tom 1 1786-1929

Wyszukaj (imię, nazwisko lub datę):   Anuluj wyszukiwanie

Data urodzenia (względnie chrztu) Nr domu Imię dziecka Ojciec Matka
1786.01.13 5 Agnieszka Zalewski Józef Grzegorzak Jadwiga
1786.07.01 1 Elżbieta Marianna Konstancja Horodyski Wojciech Jaworska Józefa
1787.04.13 1 Katarzyna Majeski Michał Swirk Marianna
1787.04.18 19 Katarzyna Taciuch Andrzej Pawłowska Katarzyna
1787.09.21 6 Michał Cyprzeński Michał Kwaśniak Katarzyna
1788.01.26 17 Dorota Babiś [Fiałek] Michał Kuch Anna
1789.01.01 1 Paweł Łakomy Andrzej Podwyszyńska Zofia
1789.01.25 5 Marianna Zalewski Józef Grzegorzak Jadwiga
1790.04.02 7 Wojciech Sosnowski Szymon Mroziak Magdalena
1790.08.24 13 Bartłomiej Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1791.01.08 21 Paweł Mazur Szymon Babiś Konstancja
1791.04.02 11 Marianna Mroziak Jakub Więckowska Zofia
1791.05.16 5 Zofia Zalewski Józef Grzegorzak Jadwiga
1791.08.01 6 Wawrzyniec Cyprzeński Michał Kwaśniak Katarzyna
1792.01.06 4 Anna Szawarniak Teodor Kogut Katarzyna
1792.03.08 13 Grzegorz Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1792.06.29 1 Marianna Babiś [Fiałek] Michał Kuch Anna
1792.08.30 11 Rozalia Mroziak Jakub Więckowska Zofia
1792.11.24 26 Katarzyna Mroziak Grzegorz Dynowska Agnieszka
1794.02.22 34 Maciej Mazur Szymon Babiś Konstancja
1794.08.31 13 Franciszek Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1794.10.05 5 Franciszek Zalewski Józef Grzegorzak Jadwiga
1795.02.12 8 Walenty Kwaśniak Antoni Karmazyn Anna
1795.07.14 2 Jakub Kozyra Andrzej Swirk Marianna
1795.11.15 23 Katarzyna Dynowski Wojciech Mazur Ewa
1796.06.05 1 Paweł Dubiński Daniel Zaborowska Zofia
1796.07.18 26 Magdalena Mroziak Grzegorz Dynowska Agnieszka
1796.11.27 15 Andrzej Brzuchacz Franciszek Kot Barbara
1797.01.06 29 Jan Brzuskiewicz Stanisław Adamska Agnieszka
1797.01.06 29 Wojciech Brzuskiewicz Stanisław Adamska Agnieszka
1797.02.26 1 Ludwika Tyński Paweł Gałuszka Zofia
1797.03.16 7 Józef - Mroziak Magdalena
1797.04.16 1 Katarzyna Kozyra Andrzej Swirk Marianna
1797.07.05 34 Magdalena Mazur Szymon Babiś Konstancja
1798.02.18 23 Konstancja Babiś [Fiałek] Michał Kuch Anna
1798.03.05 5 Franciszka Zalewski Józef Grzegorzak Jadwiga
1798.04.10 1 Franciszek Dubiński Daniel Zaborowska Zofia
1798.09.02 4 Regina Szawarniak Teodor Kogut Katarzyna
1798.11.10 13 Marcin Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1798.11.27 26 Andrzej Mroziak Grzegorz Dynowska Agnieszka
1798.12.24 23 Adam Dynowski Wojciech Mazur Ewa
1799.03.10 15 Grzegorz Brzuchacz Mikołaj Baras Tatianna
1799.04.13 - Marek Serwin Andrzej Norek Marianna
1799.05.08 6 Katarzyna Łakomy Andrzej Podwyszyńska Zofia
1799.05.12 1 Jan Nepomucen Gradkowski Wincenty Dobrzańska Konstancja
1799.10.11 6 Marcin Dudek Wojciech Laska Katarzyna
1799.10.13 1 Dominik Zielona Ignacy Kańska Marianna
1799.10.26 34 Katarzyna Mazur Szymon Babiś Konstancja
1800.04.06 26 Wojciech Mroziak Grzegorz Wańkowicz Marianna
1800.07.22 4 Magdalena Szawarniak Teodor Kogut Katarzyna
1800.08.27 9 Michał Taciuch Wojciech Kot Tatianna
1800.11.01 10 Marcin Szumański Marcin Nykiel Agnieszka
1800.11.01 10 Katarzyna Szumański Marcin Nykiel Agnieszka
1800.11.02 1 Katarzyna Politowicz Jakub Pindak Marianna
1801.02.XX 8 Józef Kwaśniak Antoni Karmazyn Anna
1801.02.X0 3 Józef Gradkowski Wojciech Potyrała Barbara
1801.03.08 - Józef Gradkowski Wincenty Dobrzańska Konstancja
1801.03.09 34 Franciszka Mazur Szymon Babiś Konstancja
1801.04.14 7 Katarzyna Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1801.07.05 1 Jan - Wilczyńska Franciszka
1801.07.12 1 Małgorzata Pawłowski Franciszek Baczyńska Teresa
1801.08.20 1 Michał Serwin Andrzej Norek Marianna
1801.08.26 23 Marianna Dynowski Wojciech Mazur Ewa
1801.12.19 1 Antonina Ludwika Apolonia Komorowski Cyprian Horodyska Apolonia
1802.05.11 7 Marianna - Jasiewicz [Swierkowa] Marianna
1802.08.26 6 Michał Dudkiewicz Wojciech Laska Katarzyna
1802.10.08 26 Marcin Taciuch Wojciech Kot Tatianna
1802.10.10 8 Marcin - Babiś Katarzyna
1802.10.30 1 Rozalia Szadkowski Wincenty Dobrzańska Konstancja
1802.11.03 10 Andrzej Szymański Marcin Nykiel Agnieszka
1802.11.03 23 Marianna Dynowski Wojciech Mazur Ewa
1803.01.06 4 Agnieszka Dobosz Jacenty Kogut Katarzyna
1803.02.18 15 Maciej Brzuchacz Mikołaj Baras Tatianna
1803.01.02 1 Piotr Paweł Adam Michał Ignacy Cyprian Komorowski Cyprian Horodyska Apolonia
1803.02.22 - Agnieszka Dobosz Andrzej Szumańska Anna
1803.02.27 8 Franciszka Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1803.12.09 1 Katarzyna Serwin Andrzej Norek Marianna
1803.10.30
1804.10.30
4 Marianna Dobosz Jacenty Kogut Katarzyna
1805.01.13 10 Maciej Szumański Marcin Nykiel Agnieszka
1805.04.07 30 Wojciech Taciuch Wojciech Kot Tatianna
1805.09.22 5 Jadwiga Zalewski Marcin Cyper Agnieszka
1805.10.XX 1 Salomea - Frankiewicz Kunegunda
1806.02.16 1 Julianna Szadkowski Wincenty Dobrzańska Konstancja
1806.02.24 8 Marianna Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1806.07.18 23 Anna Dynowski Wojciech Mazur Ewa
1806.09.20 12 Michał Batycki Maciej Niemczak Franciszka
1807.01.15 10 Marianna Szumański Marcin Nykiel Agnieszka
1807.03.13 6 Zofia Dudek Wojciech Laska Katarzyna
1807.04.10 9 Marianna Dobosz Andrzej Szumańska Anna
1807.05.23 15 Antoni Brzuchacz Mikołaj Baras Anastazja
1807.07.21 11 Anna Serwin Andrzej Norek Marianna
1807.07.23 20 Jakub Babiś [Fiałek] Michał Wajkowicz Marianna
1807.09.05 8 Michał Kwaśniak Antoni Karmazyn Anna
1808.02.24 30 Maciej Taciuch Wojciech Kot Tatianna
1808.10.05 9 Jadwiga Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1808.11.06 2 Katarzyna Zalewski Marcin Cyper Agnieszka
1808.12.03 10 Tomasz Szumański Marcin Nykiel Agnieszka
1809.09.21 11 Maciej Brzuchacz Franciszek Pociłek Teresa
1809.10.26 23 Szymon Dynowski Wojciech Mazur Ewa
1810.03.07 7 Marianna Mroziak Jerzy Zygmunt Agnieszka
1810.06.02 9 Anna Dobosz Andrzej Szumańska Anna
1810.06.13 28 Marianna Seweryn Michał Kiwacka Katarzyna
1810.09.21 12 Michał Zalewski Piotr Łakomy Agnieszka
1810.12.30 11 Kacper Brzuchacz Franciszek Pociłujko Tatianna
1811.03.17 9 Katarzyna Wańkowicz Szymon Mroziak regina
1809.05.13 - Jan Falecki Antoni Zborowska Marianna
1811.05.09 1 Jan Grzegorz Alojzy Daniszewski Jan Staszkiewicz Katarzyna
1811.07.24 4 Anna Dobosz Jacenty Marek Katarzyna
1811.08.01 10 Jan Szumański Marcin Nykiel Agnieszka
1811.09.24 8 Marcin Kwaśniak Antoni Karmazyn Anna
1811.10.13 5 Jadwiga Zalewski Marcin Cyper Agnieszka
1812.03.15 23 Józef Dynowski Wojciech Mazur Ewa
1812.08.07 24 Wawrzyniec Mroziak Jakub Katarzyna
1813.09.19 8 Michał Kamiński Antni Wywrot Agnieszka
1813.10.01 11 Katarzyna Serwin Maciej Mroziak Rozalia
1813.11.27 1 Jozafat Wajkowicz Wojciech Paszkiewicz Salomea
1813.12.16 10 Antoni Szumański Marcin Nykiel Agnieszka
1813.12.26 26 Agnieszka Zalewski Piotr Łakomy Agnieszka
1814.04.07 1 Katarzyna Dobosz Jan Anna
1814.05.25 14 Jan Babiś [Fiałek] Michał Wańkowicz Marianna
1814.07.23 24 Piotr Kwaśniak Antoni Karmazyn Anna
1814.10.05 1 Katarzyna Kandelski Tomasz Pupka Anna
1815.01.11 27 Agnieszka - Brzuchacz Katarzyna
1815.02.19 10 Kazimierz Szumański Marcin Nykiel Agnieszka
1815.03.20 1 Konstanty Józef Lisicki Stanisław Moczydłowska Rozalia
1815.03.10 1 Marianna Wąsowicz Wojciech Paszkiewicz Salomea
1815.06.18 23 Magdalena Dynowski Wojciech Mazur Ewa
1816.02.03 4 Agata Zalewski Marcin Cyper Agnieszka
1816.09.13 1 Michał - Janda Marianna córka Antoniego
1816.11.10 11 Marcin Zalewski Piotr Łakomy Agnieszka córka Antoniego
1817.01.11 30 Walenty Taciuch Wojciech Kot Tekla córka Aleksego
1817.03.13 6 Józef Wańkowicz Szymon Baras Anastazja córka Szczepana
1817.03.26 30 Katarzyna Kot Jan Mroziak Marianna córka Jakuba
1817.06.07 - Antoni Kędelski Tomasz Pupka Anna córka Antoniego
1817.08.09 1 Augustyn Wąsowicz Wojciech Paszkiewicz Salomea córka Andrzeja
1818.02.16 9 Katarzyna Szumański Marcin Nykiel Agnieszka córka Jakuba
1818.06.18 6 Jan Wańkowicz Franciszek Kochman Agnieszka córka Andrzeja
1818.11.01 16 Marcin Wańkowicz Grzegorz Olszańska Marianna córka Jana
1819.01.17 25 Antoni Wójcik Tomasz Mikoś Barbara córka Sebastiana
1819.03.20 1 Wiktoria Hnat Daniel Pupa Katarzyna córka Jakuba
1819.06.16 7 Marceli Wąsowicz Wojciech Paszkiewicz Salomea córka Andrzeja
1819.07.17 23 Piotr Dynowski Wojciech Mazur Ewa córka Pawła
1819.09.28 6 Michał Wańkowicz Franciszek Kochman Agnieszka córka Andrzeja
1819.11.05 1 Marcin Zając Kacper Taciuch Ewa córka Jacentego
1820.02.10 8 Józef Wójcik Tomasz Mikoś Barbara córka Sebastiana
1820.05.22 11 Antoni Zalewski Piotr Łakomy Agnieszka córka Antoniego
1820.05.28 7 Antoni Kwaśniak Antoni Karmazyn Anna córka Jacentego
1820.07.11 1 Marianna Dzinik Jan Łakomy Anna córka Antoniego
1820.10.14 23 Marcin Kędelski Tomasz Pupka Anna córka Antoniego
1820.10.14 17 Jadwiga Kot Pantalemon Marek Jadwiga córka Krzysztofa
1820.11.03 9 Stanisław Szumański Marcin Nykiel Agnieszka córka Jakuba
1820.11.24 3 Andrzej - Babiś Konstancja córka Michała
1820.12.06 5 Marianna Kuch Jerzy Swirk Franciszka córka Macieja
1821.01.04 1 Kacper Wąsowicz Wojciech Paszkiewicz Salomea córka Andrzeja
1821.02.28 4 Kazimierz Zalewski Marcin Cyper Agnieszka
1821.05.29 7 Antoni Kwaśniak Antoni Karmazyn Anna córka Jacentego
1821.09.21 3 Michał Babiś [Fiałek] Michał Wańkowicz Marianna córka Pawła
1821.12.01 1 Franciszek - Laska Marianna córka Wojciecha
1821.12.29 6 Kacper Wańkowicz Franciszek Kochman Agnieszka córka Andrzeja
1822.02.04 8 Dorota Apolonia Serwin Andrzej Wywrot Anna
1822.12.23 22 Agnieszka Więckowski Jerzy Swirk Franciszka córka Macieja
1822.12.28 1 Jan Konstanty Sułkowski Antoni Swidelska Regina
1823.07.23 13 Zofia Kędelski Tomasz Pupka Anna córka Jakuba
1823.07.24 4 Anna Zalewski Marcin Cyper Agnieszka córka Michała
1823.08.10 15 Wawrzyniec - Babiś Konstancja córka Michała
1823.11.23 3 Katarzyna - Motowidło Regina córka Teodora
1824.02.01 11 Maciej Zalewski Piotr Łakomy Agnieszka córka Antoniego
1824.02.22 6 Józef Wańkowicz Franciszek Kochman Agnieszka córka Andrzeja
1824.03.18 9 Józef Szumański Marcin Dobrowolska Marianna córka Jakuba
1824.03.20 25 Wojciech - Kędelska Maianna córka Wojciecha
1824.04.21 8 Stanisław Serwin Andrzej Wrotny Anna córka Szymona
1824.07.25 1 Jakub Ignacy Podwyszyński Maciej Sokołowska Magdalena cóka Szymona
1824.09.21 - Michał Zając Grzegorz Baras Maria córka Teodora
1825.02.14 7 Marianna Kot Pantalemon Nyrka Jadwiga córka Krzysztofa
1825.09.05 3 Michał Sadowy Jan Zalewska Jadwiga córka Marcina
1825.12.09 22 Zofia Kuch Jerzy Swirk Franciszka córka Macieja
1826.01.25 2 Józef Babiś Paweł Pociłujko Katarzyna córka Jana
1826.06.16 1 Marcel Alojzy Podwyszyński Maciej Sokołowska Magdalena cóka Szymona
1826.07.13 25 Antonina Kędelski Tomasz Pupka Anna córka Jakuba
1826.11.08 27 Marcin Zając Grzegorz Baras Maria córka Teodora
1827.02.02 25 Kazimierz Kiwacki Kazimierz Pupka Maria córka Jakuba
1827.05.07 7 Jan Kwaśniak Józef Kamińska Zofia córka Antoniego
1827.06.06 6 Antoni Wańkowicz Franciszek Kochman Agnieszka córka Andrzeja
1827.11.10 1 Marcin Zajac Walenty Taciuch Marianna córka Jerzego
1828.03.29 24 Wojciech Dynowski Adam Warzecha Ahafia córka Pawła
1828.04.07 1 Wojciech - Laska Marianna córka Wojciecha
1828.04.07 1 Leon - Laska Marianna córka Wojciecha
1828.04.28 1 Grzegorz Babiś Paweł Pociłujko Katarzyna córka Jana
1828.06.09 7 Anna Kwaśniak Józef Kamińska Zofia córka Antoniego
1829.06.25 16 Paweł Wańkowicz Grzegorz Olszańska Marianna córka Jana
1829.07.18 8 Rozalia Serwin Andrzej Wrotny Anna córka Szymona
1829.09.16 13 Franciszek Brzuchacz Kacper Hrajko Anastazja córka Jana
1829.09.26 18 Michał Zając Grzegorz Baras Maria córka Teodora
1829.11.05 10 Jan Szumański Tomasz Serwin Katarzyna córka Macieja
1830.08.22 6 Anna Fudali Antoni Kamińska Katarzyna córka Antoniego
1830.09.06 6 Franciszek Wańkowicz Franciszek Kochman Agnieszka córka Andrzeja
1831.01.06 27 Tomasz Zając Walenty Taciuch Regina córka Jerzego
1831.02.17 7 Marcjanna Kot Pantalemon Norek Jadwiga córka Krzysztofa
1831.04.05 7 Wojciech Kwaśniak Józef Kamińska Zofia córka Antoniego
1831.07.29 9 Antoni Fudali Antoni Kamińska Katarzyna córka Antoniego
1832.04.23 1 Antoni Uryniak Franciszek Mikoś Zofia córka Piotra
1832.06.03 1 Antoni Michalski Jakub Milczanowska Agnieszka córka Antoniego
1832.11.08 10 Katarzyna Szumański Tomasz Serwin Katarzyna córka Macieja
1832.11.23 1 Katarzyna Kuch Jerzy Swirk Franciszka córka Macieja
1833.01.27 13 Wincenty Brzuchacz Kacper Hrajko Anastazja córka Jana
1833.04.23 7 Anna Porczak Wojciech Norek Jadwiga córka Krzysztofa
1834.03.13 15 Izydor Zajac Walenty Taciuch Marianna córka Jerzego
1834.03.19 30 Józef Kot Paweł Taciuch Magdalena córka Jerzego
1834.06.15 3 Anna Konieczny Andrzej Mroziak Magdalena córka Grzegorza
1834.07.16 8 Ignacy Serwin Marek Wrotny Agnieszka córka Szymona
1834.12.21 1 Tomasz Babiś Paweł Pociłujko Katarzyna córka Jana
1834.12.28 13 Antoni Brzuchacz Kacper Hrajko Anastazja córka Jana
1835.03.02 3 Kazimierz Szumański Maciej Serwin Anna córka Andrzeja
1835.03.23 32 Katarzyna Kuch Ireneusz Mazur Franciszka córka Szymona
1835.04.27 4 Salomea Kwaśniak Michał Serwin Julianna córka Marcina
1835.08.05 10 Michał Szumański Tomasz Serwin Katarzyna córka Macieja
1835.08.08 1 Roman Kazimierz Hieronim Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1835.09.07 4 Agnieszka Król Filip Taciuch Julianna córka Andrzeja
1835.10.02 3 Agnieszka Konieczny Andrzej Mroziak Magdalena córka Grzegorza
1835.11.19 6 Jan Kamiński Michał Pakuła Anna córka Antoniego
1836.01.29 7 Franciszek Porczak Wojciech Norek Jadwiga córka Krzysztofa
1836.02.05 1 Maciej Piwowarski Łukasz Hermanowska Agnieszka córka Macieja
1836.03.31 23 Katarzyna Skarupa Jan Brzuchacz Konstancja córka Kacpra
1836.05.17 8 Antoni Serwin Marek Wrotny Agnieszka córka Stanisława
1836.07.27 23 Wawrzyniec Dynowski Adam Skorupa Maria córka Wasyla
1836.08.22 10 Jan Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina
1837.01.03 10 Józef Wańkowicz Szczepan Baras Anna córka Teodora
1837.01.16 1 Wasyl Kot Grzegorz Norek Maria córka Jana
1837.01.30 8 Józef Porczak Mikołaj Wańkowicz Maria córka Jana
1837.03.14 1 Józefa Teodora Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1837.07.09 12 Wawrzyniec Kot Paweł Górska Katarzyna córka Stanisława
1837.11.07 37 Katarzyna Uryniak Franciszek Mikoś Zofia córka Piotra
1838.03.26 1 Feliks Kwaśniak Michał Serwin Julianna córka Marcina
1838.04.18 6 Katarzyna Kwaśniak Piotr Pakuła Anna córka Andrzeja
1838.06.02 1 Władysław Jan Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1838.07.14 1 Marianna Szymczyk Ludwik Stawarska Paulina córka Andrzeja
1838.10.17 4 Jan Szumański Maciej Serwin Anna córka Andrzeja
1839.01.03 3 Wiktoria Konieczny Teodor Pieszko Katarzyna córka Walentego
1839.02.01 20 Maciej Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina
1839.09.18 1 Maria Cecylia Dorota Klementyna Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1839.09.28 7 Michał Kwaśniak Piotr Bielka Anna córka Antoniego
1839.11.12 1 Jan Reń Wojciech Maria córka Wiktorii
1839.12.09 9 Andrzej Chudy Jan Król Katarzyna córka Andrzeja
1840.02.25 3 Józef Dobosz Wasyl Wańkowicz Pelagia córka Aleksandra
1840.05.04 5 Maria Kot Paweł Górska Katarzyna córka Stanisława
1840.07.26 4 [dziecko płci męskiej urodzone martwe] - Pachła Katarzyna (Kunegunda) córka Macieja
1840.10.22 6 Jan - Zalewska Agnieszka córka Marcina
1840.11.07 1 Teodor Andrzej Szymczyk Ludwik Hojowka Paulina
1840.11.28 1 Andrzej Wywrot Jan Zacharko Anna córka Wasyla
1841.01.27 5 Maria Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego
1841.01.23 1 Zdzisław Karol Paweł Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1841.01.20 1 Franciszek Wiśniowski Tomasz Małecka Maria córka Stanisława
1841.05.08 38 Magdalena Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina
1841.05.29 3 Feliksa Konieczny Teodor Pieszko (Smotrycz) Katarzyna córka Walentego
1841.07.17 4 Kunegunda Szumański Maciej Serwin Anna córka Andrzeja
1841.07.23 10 Jakub Szumański Tomasz Serwin Katarzyna córka Macieja
1841.08.01 11 Wawrzyniec - Rączka Maria wdowa po Michale, córka Piotra Zaleckiego
1841.08.20 24 Franciszek Dynowski Józef Baras Anastazja córka Teodora
1841.09.24 6 Michał Kot Paweł Górska Katarzyna córka Stanisława
1841.12.06 37 Mikołaj Zając Grzegorz Hrajko Barbara córka Jana
1841.12.13 9 Tomasz Szumański Kazimierz Serwin Apolonia córka Andrzeja
1842.03.02 16 Maria Wańkowicz Aleksander Chudy Magdalena córka Jana
1842.03.25 1 Antoni Wywrot Jan Zacharko Anna córka Wasyla
1842.07.11 10 Maria Walkowicz Piotr Mroziak Anna córka Jakuba
1842.09.04 40 Rozalia Wańkowicz Michał Kot Jadwiga córka Pantaleona
1842.10.06 32 Katarzyna Kuch Jerzy Mazur Franciszka córka Szymona
1842.10.08 1 Edward Bogusław Tadeusz Maria Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1842.12.25 11 Józef Zacharski Michał Schmid Petronela córka Józefa
1843.03.27 1 Stanisław Kurpielewicz Aleksander Zaremba Katarzyna córka Macieja
1843.05.01 6 Stanisław Kwaśniak Piotr Pakuła Anna córka Andrzeja
1843.06.03 5 Kunegunda Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego
1843.09.13 1 Kajetan Michał Ozgay Ludwik Rogowska Eufrozyna córka Wincentego
1843.10.05 3 Katarzyna Konieczny Teodor Pieszko Katarzyna córka Walentego
1843.10.22 9 Rafał Taciuch Maciej Wańkowicz Tekla córka Marcina
1843.11.20 3 Andrzej Wańkowicz Michał Kot Jadwiga córka Pantaleona
1843.11.19 5 Katarzyna Motowidełko Grzegorz Kwaśniak Maria córka Antoniego
1843.12.21 18 Tomasz Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina
1844.01.28 13 Franciszek Zając Grzegorz Hrajko Barbara córka Jana
1844.04.03 28 Antoni Wincenty Taciuch Walenty Pociłujko Katarzyna córka Jana
1844.05.25 17 Anna Baras Michał Gutowska Wiktoria córka Jakuba
1844.05.26 20 Maria Kot Paweł Górska Katarzyna córka Stanisława
1844.07.29 6 Ignacy Wańkowicz Kacper Konieczny Maria córka Jana
1844.08.12 1 Bronisław Tadeusz Bogusław Stefan Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1844.08.22 9 Rozalia Szumański Kazimierz Serwin Apolonia córka Andrzeja
1844.10.06 3 Jadwiga Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego
1844.11.28 23 Andrzej Dynowski Piotr Baras Magdalena córka Teodora
1844.12.12 7 Antonina Kwasniak Piotr Pakuła Anna córka Andrzeja
1845.01.25 4 Maria Szumański Maciej Serwin Anna córka Andrzeja
1845.03.24 2 Zofia - Motyka Magdalena córka Wojciecha
1845.04.10 1 Leona Kurpielewicz Aleksander Zaremba Katarzyna córka Macieja
1845.05.25 10 Antoni Szumański Tomasz Serwin Katarzyna córka Macieja
1845.09.14 19 Tekla Konieczny Jan Kot Maria córka Pawła
1845.12.08 3 Andrzej Konieczny Teodor Pieszko (Smotrycz) Katarzyna córka Walentego
1846.01.10 1 Sebastian Porczak Mikołaj Wańkowicz Maria córka Jana
1846.01.11 1 Kazimierz Hieronim Bolesław Feliks Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1846.05.03 1 Stanisław - Kurpiel Zofia córka Józefa
1846.07.04 1 Jan - Kufer Zofia córka Józefa z Rudołowic
1846.09.02 16 Rozalia - Kędelska Zofia córka Tomasza
1846.09.11 20 Tekla Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina
1846.09.21 10 Michał - Gac Anastazja córka Jerzego z Woli Pełnatyckiej
1846.11.08 24 Katarzyna Taciuch Walenty Pociłujko Maria córka Jana
1846.12.10 7 Józef Taciuch Maciej Wańkowicz Tekla córka Marcina
1847.03.14 1 Józef Kurpielewicz Aleksander Zaremba Katarzyna córka Macieja
1847.04.21 6 Wojciech Wańkowicz Kacper Konieczny Maria córka Jana
1847.05.10 6 Antoni Kwaśniak Piotr Pakuła Anna córka Antoniego
1847.07.30 9 Wawrzyniec Szumański Kazimierz Serwin Apolonia córka Andrzeja
1847.09.17 5 Katarzyna Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego
1848.06.13 4 Dorota Szumański Maciej Serwin Anna córka Andrzeja
1848.08.06 7 Rozalia Szczepanik Antoni Kwaśniak Anna córka Józefa
1848.08.13 16 Michał Zając Grzegorz Hrajko Barbara córka Jana
1848.11.20 24 Maria Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina
1848.12.05 1 Karolina Tyrcha Ignacy Sudziczek Anna córka Jana
1848.12.09 1 Tomasz Porczak Mikołaj Wańkowicz Maria córka Jana
1849.01.11 16 Antonina - Kędelska Zofia córka Tomasza
1849.05.11 16 Antoni - Mroziak Katarzyna córka Szymona
1849.06.06 1 Jan Kipszak Wojciech Sozańska Maria córka Jana i Józefy
1849.09.09 7 Michał Szczepanik Antoni Kwaśniak Anna córka Józefa
1850.05.04 21 Jan - Buryło Rozalia
1850.06.30 9 Maria Szymański Kazimierz Serwin Apolonia córka Andrzeja
1850.07.26 1 Anna Maria Helena Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1850.09.01 9 Rozalia Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego
1850.09.07 6 Regina Wańkowicz Józef Uryniak Antonina córka Franciszka i Zofii Mikoś
1850.09.12 9 Michał Sowa Andrzej Zalewska Maria córka Piora i Agnieszki
1850.09.14 6 Tomasz Kwaśniak Piotr Pakuła Anna córka Antoniego i Zofii Swirk
1850.09.21 7 Michał Szczepanik Antoni Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1850.10.31 63 Zofia Cielec Michał Wereszczyńska Maria córka Tomasza i Agnieszki z ojca Walentego Lewandowskiego
1851.01.04 22 Marcjanna Seweryn Antoni Kiwacka Maria córka Antoniego i Marii z ojca Wojciecha Przepłaty
1851.01.06 3 Antonina Konieczny Teodor Pieszko Katarzyna córka Walentego i Marii
1851.02.17 6 Kunegunda Stanik Grzegorz Stafiej Zofia córka Michała i Katarzyny
1851.05.03 17 Julia Płachetka Teodor Kandelska Zofia córka Tomasza i Anny
1851.05.21 23 Feliks Taciuch Walenty Pociłujko Maria córka Jana i Ewy z ojca Antoniego Koniecznego
1851.07.07 19 Ignacy Dopart Maciej z Gwoźnicy Bryś Katarzyna córka Macieja i Małgorzaty z ijca Macieja Przybosia
1851.08.21 1 Ludwika Sabiński Michał Gdańska Aniela córka Michała i Wiktorii z ojca Jakuba Fleszowskiego
1852.01.02 18 Kacper Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina
1852.02.06 10 Walenty Serwin Maciej Gac Anastazja córka Jerzego z Woli Pełnatyckiej
1852.02.05 2 Zofia Wańkowicz Michał Kot Jadwiga córka Pantaleona
1852.06.05 9 Antoni Szumański Kazimierz Serwin Apolonia córka Andrzeja i Anny Wrotny
1852.08.16 3 Barbara Konieczny Jan Stawarz Salomea córka Wojciecha i Marii
1852.10.02 7 Szymon Taciuch Maciej Wańkowicz Tekla córka Marcina i Katarzyny z ojca Grzegorza Taciucha
1852.10.30 1 Helena Karolina Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1852.12.13 8 Jan Serwin Stanisław Wańkowicz Katarzyna córka Aleksandra i Magdaleny z ojca Jana Chudego
1853.02.28 7 Kazimierz Szczepanik Antoni Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1853.03.02 13 Franciszka Brzuchacz Franciszek Pieszko Zofia córka Walentego i Franciszki Górskiej
1853.05.04 9 Jan Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego i Franciszki Górskiej
1853.05.11 11 Zofia Konieczny Jan Bogdanowicz Katarzyna córka Antoniego i Franciszki Sikierskiej
1853.05.14 28 Jan Nepomucen Taciuch Walenty Pociłujko Maria córka Jana i Ewy z ojca Antoniego Koniecznego
1853.06.05 3 Maria Konieczny Teodor Pieszko Katarzyna córka Walentego i Marii
1853.09.29 6 Franciszek Kot Paweł Górska Katarzyna córka Stanisława i Katarzyny z ojca Krzysztofa Stafija
1853.11.07 1 Katarzyna Uryniak Szymon Ulan Agnieszka córka Andrzeja i Katarzyny z ojca Tomasza Batora
1853.11.11 6 Zofia Wańkowicz Józef Uryniak Antonina córka Franciszka i Zofii z ojca Piotra Mikoś
1854.07.01 1 Jakub Kędelski Józef Pinciak Józefa córka Wojciecha i Agnieszki z ojca Walentego Zrał
1854.10.20 18 Barbara Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina i Agnieszki Nykiel
1855.03.21 33 Katarzyna Chudy Tomasz Gutowska Wiktoria córka Wojciecha i Katarzyny
1855.04.03 10 Stanisław Szumański Jan Bogdanowicz Teofila córka Marcina i Barbary z ojca Piotra Luderowskiego
1855.06.11 9 Jan Taciuch Maciej Wańkowicz Tekla córka Marcina i Katarzyny z ojca Grzegorza Taciucha
1855.10.01 9 Franciszek Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego i Franciszki Górskiej
1855.10.22 13 Szymon Brzuchacz Franciszek Pieszko Zofia córka Walentego i Franciszki Górskiej
1855.10.31 1 Emilia Antonina Waleria Kotkowski Apolinary Ustrzycka Bronisława Ignacja Waleria córka Walerego i Antoniny z ojca Ignacego Wieniawskiego
1856.01.29 4 Franciszek Liszka Tomasz Wańkowicz Katarzyna córka Aleksandra i Tacjanny z ojca Andrzeja Koniecznego
1856.03.16 5 Magdalena Lupa Jakub Obuszko Anastazja córka Jerzego i Heleny
1856.04.18 10 Stanisław Szumański Jan Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1856.06.16 1 Bronisław Julian Adolf Wojcicki Antoni Jaworska Katarzyna córka Mikołaja i Apolonii Bieniaszewskiej
1856.07.26 30 Anna Konieczny Jan Bogdanowicz Katarzyna córka Antoniego i Franciszki Sikierskiej
1856.07.29 6 Ludwik Wańkowicz Józef Uryniak Antonina córka Franciszka i Zofii z ojca Piotra Mikoś
1856.09.01 8 Wincenty Serwin Stanisław Wańkowicz Katarzyna córka Aleksandra i Magdaleny z ojca Jana Chudego
1856.09.10 7 Salomea Konieczny Jan Cisowska Katarzyna córka Jana i Marii z ojca Jacentego Dobosza
1856.09.20 1 Mateusz Pilarczyk Józef Łabendowska Joanna córka Kazimierza i Katarzyny
1856.11.26 36 Szymon Taciuch Walenty Pociłujko Maria córka Jana i Ewy z ojca Antoniego Koniecznego
1856.12.22 32 Jan Kędelski Józef Pinciak Józefa córka Wojciecha i Agnieszki z ojca Walentego Zrał
1857.01.25 32 Paweł - Pinciak Agnieszka córka Wojciecha i Agnieszki z ojca Walentego Zrał
1857.05.02 7 Salomea Szczepanik Antoni Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1857.05.21 1 Helene Bronisława Apolonia Kotkowski Apolinary Ustrzycka Bronisława Ignacja Waleria córka Walerego i Antoniny z ojca Ignacego Wieniawskiego
1857.05.31 9 Petronela Szumański Kazimierz Serwin Apolonia córka Andrzeja i Anny z ojca Szymona Wrotnego
1857.08.25 1 Ludwik Kowalski Paweł Puka Barbara córka Jana
1857.09.26 20 Katarzyna Chudy Tomasz Gutowska Wiktoria córka Wojciecha i Katarzyny
1857.11.17 12 Andrzej Wańkowicz Józef Uryniak Antonina córka Franciszka i Zofii Mikoś
1858.01.16 7 Agnieszka Baszak Franciszek Kot Maria córka Pantaleona i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1858.03.15 18 Maria Pociłujko Antoni Błajda Katarzyna córka Andrzeja i Franciszki z ojca Jakuba Pelca
1858.04.20 3 Feliksa Konieczny Teodor Pieszko Katarzyna córka Walentego i Marii z ojca Szymona Koguta
1858.04.20 13 Salomea Brzuchacz Franciszek Pieszko Zofia córka Walentego i Franciszki z ojca Stanisława Olejarza
1858.04.20 12 Józefa Konieczny Jan Bogdanowicz Katarzyna córka Antoniego i Franciszki Sikierskiej
1858.06.12 10 Teofila Szumański Jan Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1858.06.18 24 Piotr Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina i Agnieszki Nykiel
1858.06.18 24 Paweł Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina i Agnieszki Nykiel
1858.08.12 5 Szymon Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego i Franciszki Górskiej
1858.08.22 28 Bartłomiej Taciuch Michał Baras Anastazja córka Teodora i Anny Kuch
1858.11.21 1 Cecylia - Zając Maria córka Andrzeja i Marii Wandrycht
1858.12.01 9 Barbara Konieczny Jan Cisowska Katarzyna córka Jana i Marii z ojca Jacentego Dobosza
1858.12.10 42 Łukasz Kędelski Józef Pindziak Józefa córka Wojciecha i Agnieszki z ojca Walentego Zrał
1858.12.12 9 Maria Wańkowicz Jan Porczak Anna córka Wojciecha i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1859.01.12 19 Roch - Motowidełko Katarzyna córka Wasyla i Marii z ojca Michała Woźnego
1859.02.08 6 Kazimierz Lupa Jakub Gac Anastazja córka Jerzego i Julii Obuszko z Woli Pełnatyckiej
1859.04.14 15 Magdalena Wańkowicz Michał Wańkowicz Maria córka Michała i Apolonii Pieszko
1859.07.27 9 Maria - Mikłasz Katarzyna córka Franciszka i Magdaleny z ojca Macieja Dupeńko
1859.09.25 1 Władysław Witold Kotkowski Apolinary Ustrzycka Bronisława Ignacja Waleria córka Walerego i Antoniny z ojca Ignacego Wieniawskiego
1859.10.24 10 Teofila Szumański Jan Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1859.11.11 1 Józef Klar Bartłomiej Dudzińska Agnieszka córka Stanisława i Barbary Rabnickiej
1859.12.10 7 Zofia Baszak Franciszek Kot Maria córka Pantaleona i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1860.01.14 18 Salomea Pociłujko Antoni Błajda Katarzyna córka Andrzeja i Franciszki z ojca Jakuba Pelca
1860.02.08 6 Walenty Wańkowicz Józef Uryniak Antonina córka Franciszka i Zofii z ojca Piotra Mikoś
1860.02.25 51 Józef Taciuch Walenty Pociłujko Maria córka Jana i Ewy z ojca Antoniego Koniecznego
1860.02.27 2 Józefa Szafran Andrzej Wywrot Helena córka Michała i Jadwigi z ojca Pawła Świrka
1860.03.18 7 Józef Szczepanik Antoni Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1860.03.26 1 Antoni Robaczyński Franciszek Ksawery Lutz Maria córka Filipa i Marii
1860.04.17 9 Zofia Szumański Kazimierz Serwin Anna córka Andrzeja i Anny z ojca Tomasza Wrotnego
1860.06.18 1 Karolina Buhl Antoni Kasperko Maria córka Tomasza i Anny z ojca Jana Bias
1860.06.24 1 Piotr Dyrans Jan Kuczot Maria córka Szczepana i Marii Gala
1860.06.30 1 Ignacy Szczepanik Jan Zając Maria córka Piotra i Marii Wandrycht
1860.07.28 42 Helena Kędelski Józef Pinciak Józefa córka Wojciecha i Agnieszki z ojca Walentego Zrał
1860.09.01 13 Piotr Brzuchacz Franciszek Pieszko Zofia córka Walentego i Franciszki Halejcio
1860.11.03 1 Katarzyna Stanik Grzegorz Mazur Maria córka Jana i Marii z ojca Michała Madejowskiego
1860.11.12 7 Katarzyna Wańkowicz Jan Porczak Anna córka Wojciecha i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1860.11.19 1 Katarzyna - Wojewoda Anna córka Piotra i Agnieszki
1860.12.28 22 Walenty Mroziak Wawrzyniec Szumańska Katarzyna córka Marcina i Agnieszki Nykiel
1861.01.19 6 Wincenty Lupa Jakub Gac Anastazja córka Grzegorza i Julii Obuszko
1861.02.09 1 Józef Kocaj Jakub Chwastarz Maria córka Jana i Katarzyny Klimko
1861.04.06 12 Aniela Konieczny Jan Bogdanowicz Katarzyna córka Antoniego i Franciszki Sikierskiej
1861.04.29 1 Eugeniusz Piotr Kotkowski Apolinary Ustrzycka Bronisława Ignacja Waleria córka Walerego i Antoniny z ojca Ignacego Wieniawskiego
1861.05.18 8 Antoni Serwin Stanisław Wańkowicz Katarzyna córka Aleksandra i Magdaleny z ojca Jana Chudego
1847.07.10 - Jarosław Zaklika Edward Bobowska Kazimiera córka Józefa
1961.08.30 7 Zofia Szczepanik Antoni Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1862.01.01 22 Magdalena Uryniak Szymon Wolan Agnieszka córka Andrzeja i Magdaleny Bator
1862.01.04 7 Barbara Baszak Franciszek Kot Marcjanna córka Pantaleona i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1862.02.10 1 Karolina Josyf Piotr Bilger Dorota córka Macieja i Katarzyny z ojca Filipa Bagert
1862.03.02 7 Józefa - -
1862.03.02 10 Kazimiera Szumański Jan Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1860.01.06 47 Agnieszka Tomoń Franciszek Bobowska Maria córka Jóżefa i Katarzyny z ojca Andrzeja Machoś
1862.04.18 47 Wojciech Tomoń Franciszek Bobowska Maria córka Jóżefa i Katarzyny z ojca Andrzeja Machoś
1862.04.26 5 Antoni Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego i Franciszki Górskiej
1862.06.03 6 Piotr Wańkowicz Józef Uryniak Antonina córka Franciszka i Zofii z ojca Piotra Mikoś
1862.06.03 6 Anna Wańkowicz Józef Uryniak Antonina córka Franciszka i Zofii z ojca Piotra Mikoś
1862.06.14 17 Magdalena Pociłujko Antoni Błajda Katarzyna córka Andrzeja i Franciszki z ojca Jakuba Pelca
1862.06.26 3 Rozalia Konieczny Teodor syn Ignacego i Anastazji Wańkowicz Pieszko Katarzyna córka Walewntego i Marii z ojca Szymona Koguta
1862.09.06 1 Rozalia Stanik Grzegorz Mazur Maria córka Antoniego i Marii
1862.10.22 4 Jan Liszka Tomasz Wańkowicz Katarzyna córka Aleksandra i Tacjanny z ojca Andrzeja Koniecznego
1862.12.03 11 Apolonia Konieczny Tomasz Wolan Magdalena córka Andrzeja i Magdaleny Bator
1862.12.04 1 Mikołaj - Wolan Maria córka Józefa i Agnieszki Kowalskiej
1862.12.30 7 Zofia - Galik Franciszka córka Macieja i Marii
1863.01.24 34 Józef Zając Marcin Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Apolonii Pieszko
1863.02.02 17 Agata Wańkowicz Zachariasz Baras Anna córka Michała i Wiktorii z ojca Wojciecha Gutowskiego
1863.02.14 9 Maciej Szumański Kazimierz Serwin Apolonia córka Andrzeja i Agnieszki Wrotny
1863.04.06 8 Dionizy Serwin Stanisław Wańkowicz Katarzyna córka Aleksandra i Magdaleny z ojca Jana Chudego
1863.04.25 13 Antonina Brzuchacz Franciszek Pieszko Zofia córka Walentego i Franciszki z ojca Stanisława Olejarza
1863.05.19 7 Leon Szczepanik Antoni Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1863.06.11 10 Antoni Szumański Jan Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1863.06.17 7 Feliks Wańkowicz Jan Porczak Anna córka Wojciecha i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1863.09.12 1 Władysław Wojdyło Edward Niżnik Maria córka Ignacego i Anny Markiewicz
1863.12.13 7 Cecylia Baszak Franciszek Porczak Marcjanna córka Wojciecha i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1864.01.17 17 Katarzyna Wańkowicz Zachariasz Baras Anna córka Michała i Wiktorii z ojca Wojciecha Gutowskiego
1864.02.01 15 Antonina Wańkowicz Michał Wańkowicz Maria córka Michała i Apolonii z ojca Walentego Pieszko
1864.02.08 1 Walenty Swiec Sebastian Maria
1864.02.20 6 Kazimierz Lupa Jakub Gac Anastazja córka Grzegorza i Julii Obuszko
1864.05.01 42 Monika Kędelski Józef Pinciak Józefa córka Wojciecha i Agnieszki z ojca Walentego Zrał
1864.05.15 13 Magdalena - Czop Aniela córka Antoniego i Barbary z ojca Andrzeja Porczaka
1864.06.01 1 Piotr Sroczyński Mikołaj Stachowiak Katarzyna córka Jana i Zofii
1864.07.16 12 Karolina Konieczny Jan Konieczny Katarzyna córka Teodora i Katarzyny z ojca Walentego Pieszko
1864.07.01 1 Stefania Jóżefa Maria Uryniak Szymon Wolan Agnieszka córka Andrzeja i Magdaleny Bator
1864.08.29 1 Franciszek - Galik Franciszka córka Macieja i Marii
1864.11.05 34 Katarzyna Zając Marcin Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Apolonii Pieszko
1864.12.25 37 Wiktoria Wańkowicz Zachariasz Baras Anna córka Michała i Wiktorii z ojca Wojciecha Gutowskiego
1865.01.07 7 Jan Porczak Franciszek Zawisińska Maria córka Marcina i Rozalii z ojca Jana Jurkiewicza
1865.01.29 18 Jan Mazur Grzegorz Pieszko Tekla córka Józefa i Marii z ojca Jana Koniecznego
1865.02.13 6 Józefa Wańkowicz Józef Uryniak Antonina córka Franciszka i Zofii z ojca Piotra Mikoś
1865.02.22 8 Józefa Konieczny Tomasz Wolan Magdalena córka Andrzeja i Magdaleny z ojca Tomasza Batora
1865.05.06 4 Stanisław Liszka Tomasz Wańkowicz Katarzyna córka Aleksandra i Tacjanny z ojca Andrzeja Koniecznego
1865.05.14 24 Anna Mroziak Jan Wolan Teresa córka Józefa i Reginy z ojca Kazimierza Kołuckiego
1865.05.26 15 Antonina Wańkowicz Michał Wańkowicz Maria córka Michała i Apolonii z ojca Walentego Pieszko
1865.06.01 10 Aleksander Szumański Jan Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1865.09.11 9 Katarzyna Szumański Kazimierz Serwin Apolonia córka Andrzeja i Anny z ojca Szymona Wrotnego
1865.11.17 7 Maria Wańkowicz Jan Porczak Anna córka Wojciecha i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1865.11.25 1 Walerian Orłowski Jakub Marczakiewicz Paulina córka Jana i Petroneli Dobrzańskiej
1865.12.13 13 Salomea Brzuchacz Franciszek Pieszko Zofia córka Walentego i Franciszki z ojca Stanisława Olejarza
1866.01.27 7 Stanisław Szczepanik Antoni syn Andrzeja i Tatiany Dobosz Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1866.02.14 38 Antonina Chudy Onufry syn Jana i Heleny Szeleszczuk Wrotny Katarzyna córka Tomasza i Marii z ojca Andrzeja Głowacza
1866.04.26 22 Katarzyna Mroziak Wawrzyniec syn Jakuba i Katarzyny Szumańska Katarzyna córka Marcina i Agnieszki z ojca Piotra Nykla
1866.04.30 1 Anna Gierczak Maciej syn Jana i Marii z ojca Józefa Radonia Drapała Katarzyna córka Wojciecha i Agnieszki Folta
1866.06.08 42 Maria Kędelski Józef syn Franciszka i Magdaleny Pindziak Józefa córka Wojciecha i Agnieszki z ojca Walentego Zrał
1866.08.05 1 Wawrzyniec Pilch Antoni Mroziak Tekla córka Michała
1866.11.23 5 Andrzej Wańkowicz Michał Pieszko Apolonia córka Walentego i Franciszki Górskiej
1867.01.01 6 Agnieszka Wańkowicz Józef Szumańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii z ojca Szymona Wrotengo
1867.02.18 9 Maria Baszak Franciszek Kot Maria córka Pantaleona i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1967.03.15 10 Karolina Szumański Jan Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1867.04.01 1 Antoni Mroźniak Jan Wolat Teresa córka Jóżefa i reginy z ojca Kazimierza Kołuckiego
1867.04.04 1 Stanisław Wojciech Uryniak Szymon Wolan Agnieszka córka Andrzeja i Magdaleny Bator
1867.05.12 33 Anna Pociłujko Antoni Błajda Katarzyna córka Jana i Franciszki Pelc
1867.05.15 34 Jan Zajac Marcin Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Apolonii Pieszko
1867.06.20 1 Piotr Porczak Franciszek Zawisińska Maria córka Marcina i Rozalii z ojca Jana Jurkiewicza
1867.06.20 1 Anna Porczak Franciszek Zawisińska Maria córka Marcina i Rozalii z ojca Jana Jurkiewicza
1867.09.26 15 Jadwiga Wańkowicz Michał Wańkowicz Maria córka Michała i Apolonii z ojca Walentego Pieszko
1867.10.26 8 Karol Serwin Stanisław Wańkowicz Katarzyna córka Aleksnadra i Magdaleny Chudy
1867.10.28 6 Jan Lupa Jakub Gac Anastazja córka Grzegorza i Julii Obuszko
1868.01.28 3 Karolina Dobosz Antoni syn Wasyla i Paraskewy z ojca Aleksandra Koniecznego Szymańska Kunegunda córka Macieja i Anny z ojca Andrzeja Serwina
1868.06.04 12 Ludwika Konieczny Jan syn Andrzeja i Anny z ojca Grzegorza Taciucha Konieczna Katarzyna córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1868.08.14 7 Apolonia Szczepanik Antoni syn Andrzeja i Tatiany Ozór Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1868.11.02 4 Karol Szumański Kazimierz syn Macieja i Anny z ojca Andrzeja Serwina Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1869.02.08 13 Marianna Krupa Michał syn Jana i Rozalii Kuziarska Zofia córka Andrzeja i Katarzyny
1869.03.28 6 Maria Wańkowicz Józef syn Franciszka i Agnieszki Kochman Szumańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii Serwin
1869.04.24 25 Andrzej Kędelski Józef syn Franciszka i Magdaleny Pinciak Józefa córka Wojciecha i Agnieszki z ojca Walentego Zrał
1869.04.29 10 Paulina Szumański Jan syn Tomasza i Katarzyny z ojca Macieja Serwina Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1869.06.24 12 Magdalena Wańkowicz Zachariasz syn Aleksandra i Magdaleny Chudy Baras Anna córka Michała i Wiktorii z ojca Wojciecha Gutowskiego
1869.07.21 1 Anna Klar Bartłomiej syn Walentego i Anastazji Dudzińska Agnieszka córka Stanisława i Barbary Rabnickiej
1869.08.08 1 Katarzyna Chrzanowski Stanisław syn Stanisława i Marianny Irzewskiej Kuślak Maria córka Andrzeja i Ewy Ota
1869.09.17 11 Antonina Leśniak Maciej syn Wojciecha i Katarzyny z ojca Marcina Blaka Moszczeńska Ludwika córka Wawrzyńca i Teresy Paczosz
1869.10.29 1 Karol Pilch Antoni Mroźniak Tekla córka Michała
1869.11.23 29 Andrzej Zając Mikołaj syn Grzegorza i Barbary z ojca Szymona Hrajko Skop Wiktoria córka Sebastiana i Apolonii Mazur
1870.03.11 47 Józef Mroziak Jan syn Warzyńcka i Katarzyny Szumańskiej Wolan Teresa córka Józefa i Reginy z ojca Kazimierza Kołuckiego
1870.03.29 15 Zofia Wańkowicz Michał syn Aleksego i Tatiany Konieczny Wańkowicz Maria córka Michała i Apolonii Pieszko
1870.04.04 - Anna Konieczny Tomasz syn Andrzeja i Anny Taciuch Szymańska Maria córka Macieja i Anny Semian
1870.04.17 12 Paulina Konieczny Jan syn Andrzeja i Anny z ojca Grzegorza Taciucha Konieczny Katarzyna córka Teodora i Katarzyny z ojca Stanisława Pieszko
1870.05.21 5 Anna Wańkowicz Józef syn Szczepana i Anny z ojca Teodora Barasa Wańkowicz Rozalia córka Michała i Apolonii Pieszko
1870.06.18 34 Maria Zając Marcin syn Walentego i Marii z ojca Andrzeja Taciucha Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Apolonii Pieszko
1870.07.09 1 Marianna Dziwił Jakub syn Józefa i Marii z ojca Franciszka Bosikiewicza Hausman Antonina córka Jana i Anny Nasalewicz
1870.09.19 7 Czesława Porczak Franciszek syn Wojciecha i Jadwigi Norek Zawisińska Maria córka Marcina i Rozalii z ojca Jana Jurkiewicza
1870.09.26 38 Karolina Chudy Onufry syn Jana i Heleny Szeleszczuk Wrotny Katarzyna córka Tomasza i Marii z ojca Andrzeja Głowacza
1870.10.01 3 Katarzyna Dobosz Antoni syn Wasyla i Paraskewy z ojca Aleksandra Koniecznego Szymańska Kunegunda córka Macieja i Anny z ojca Andrzeja Serwina
1870.12.12 1 Maria - Wolan Kunegunda córka Andrzeja i Magdaleny Bator
1871.01.01 7 Karolina Baszak Franciszek syn Antoniego i Zofii Kot Marcjanna córka Pantaleona i Jadwigi z ojca Krzysztofa Norka
1871.02.04 1 Paulina Łukaszek Marcin syn Antoniego i Jadwigi Tara Maria córka Andrzeja i Agnieszki
1871.02.09 13 Józef Brzuchacz Franciszek syn Kacpra i Anastazji z ojca Jana Bojko Pieszko Zofia córka Walentego i Franciszki
1871.03.24 6 Jan Wańkowicz Józef syn Franciszka i Agnieszki Kochman Szumańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii Serwin
1871.07.22 30 Maria Pociłujko Antoni syn Jana i Ewy Konieczny Błajda Katarzyna córka Andrzeja i Franciszki Piech
1871.08.07 2 Maria Nykiel Wojciech syn Józefa i Marii Kumenda Biesiada Maria córka Wojciecha i Anastazji
1871.08.12 4 Ludwik Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny z ojca Macieja Serwina Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1871.08.23 5 Michał Kluczny Tomasz syn Wincentego i Julianny Motowidło Katarzyna córka Grzegorza i Marii Kwaśniak
1871.09.15 14 Jadwiga Kuch Jan syn Jerzego i Franciszki Mazur Brzuchacz Franciszka córka Franciszka i Zofii z ojca Walentego Pieszko
1871.09.26 1 Katarzyna Skibiński Franciszek syn Piotra i Marii Kruszyńskiej S[…]rolewicz Zofia córka Dymitra i Katarzyny Krzanowskiej
1871.10.06 8 Leontyna Kupiacki Wojciech Wańkowicz Anastazja córka Aleksego i Magdaleny Hudy
1871.11.06 1 Jan Suszczyński Józef syn Tomasza i Barabary Bijańska Ksenia córka Andrzeja i Rozalii Mielniczek
1871.11.29 2 Marianna Kot Wawrzyniec syn Pawła i Katarzyny z ojca Stanisława Górskiego Wańkowicz Regina córka Józefa i Antoniego z ojca Franciszka Uryniaka
1871.11.30 8 Mikołaj - Wańkowicz Maria córka Marcina i Marii Zawada
1871.12.21 5 Józef Leśniak Jan syn Wojciecha i Katarzyny z ojca Marcina Bloka Serwin Maria córka Macieja i Anastazji Gac
1872.01.26 10 Ludwika Szymański Jan syn Tomasza i Katarzyny z ojca Macieja Serwin Ziegler Maria córka Szymona i Agnieszki
1872.02.14 32 Józef - Kot Maria córka Pawła i Katarzyny
1872.02.25 38 Bronisława Hudy Antoni syn Onufrego i Katarzyny z ojca Jana Pęcaka Wolan Anna córka Andrzeja i Magdaleny z ojca Józefa Batora
1872.03.25 35 Anna Mazur Antoni syn Jana i Katarzyny z ojca Jana Hudego Herc Maria córka Marcina i Barbary Henzel
1872.04.13 14 Wojciech Mazur Grzegorz syn Wojciech i Marii z ojca Andrzeja Kochmana Pieszko Tekla córka Józefa i Marii z ojca Jana Koniecznego
1872.04.15 7 Andrzej Szczepanik Antoni syn Andrzeja i Tatiany Dobosz Kwaśniak Anna córka Józefa i Zofii z ojca Antoniego Kamińskiego
1872.06.03 6 Ludwik Wańkowicz Józef syn Franciszka i Agnieszki Kochman Szumańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii z ojca Macieja Serwina
1872.08.30 26 Maria Skop Jan syn Sebastiana i Apolonii Mroziak Maria córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Marcina Szumańskiego
1872.09.13 19 Stanisław Kowalski Paweł syn Tomasza i Marii Puka Barbara córka Jana i Marii
1872.09.22 34 Andrzej Zając Marcin syn Walentego i Marii z ojca Andrzeja Taciucha Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Apolonii Pieszko
1873.01.04 5 Jan Kluczny Tomasz syn Wincentego i Marii Gajda Motowidło Katarzyna córka Grzegorza i Marii Kwaśniak
1873.01.07 3 Rozalia Koniewicz Andrzej syn Teodora i Katarzyny z ojca Walentego Piciaka Uryniak Katarzyna córka Szymona i Magdaleny z ojca Andrzeja Wolana
1873.02.04 12 Antonina Konieczny Jan syn Andrzeja i Anny z ojca Jerzego Taciucha Konieczny Katarzyna córka Teodora i Katarzyny z ojca Walentego Pieszko
1873.02.07 10 Kunegunda Wańkowicz Józef syn Szczepana i Anny z ojca Teodora Barasa Wańkowicz Rozalia córka Michała i Apolonii z ojca Walentego Pieszko
1873.02.23 3 Aniela Konieczny Tomasz syn Andrzeja i Anny z ojca Andrzeja Taciucha Szumańska Maria córka Macieja i Anny z ojca Macieja Serwina
1873.02.27 29 Józef Zając Mikołaj syn Grzegorza i Barbary z ojca Jana Hrajka Skop Wiktoria córka Sebastiana i Apolonii z ojca Jana Mazura
1873.02.07 10 Kunegunda Wańkowicz Józef syn Szczepana i Anny z ojca Teodora Barasa Wańkowicz Rozalia córka Michała i Apolonii z ojca Walentego Pieszko
1873.04.05 9 Władysław Szymański Tomasz syn Kazimierza i Apolonii Serwin Figiel Karolina córka Antoniego i Heleny z ojca Macieja Kudła
1873.08.03 10 Paulina Szymański Jan syn Tomasza i Katarzyny z ojca Macieja Serwin Ziegler Maria córka Szymona i Franciszki
1873.08.13 24 Franciszek Mroziak Jan syn Warzyńcka i Katarzyny z ojca Wawrzyńca Szumańskiego Wolan Teresa córka Józefa i Reginy z ojca Kazimierza Kołuckiego
1873.11.14 1 Katarzyna Müller Michael syn Michaela i Sary z ojca Josefa Kirsznera Bielec Anna córka Jana i Katarzyny
1873.11.17 - Maria - Kluczny Franciszka córka Wincentego i Julii Gajda
1874.02.16 4 Józefa Julianna Szumański Kazimierz syn Macieja i Anny z ojca Andrzeja Serwina Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1874.06.04 13 Jan Brzuchacz Franciszek syn Kacpra i Anastazji z ojca Jana Hrajko Pieszko Zofia córka Walentego i Konstancji Halejcio
1874.07.25 1 Anna - Kluczny Małgorzata córka Wincentego i Julii
1874.10.15 34 Barbara Zając Marcin syn Walentego i Marii z ojca Wojciecha Taciucha Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Apolonii Pieszko
1874.10.20 2 Marcin Szumański Franciszek syn Macieja i Agnieszki Binko Wiśniowska Marianna córka Tomasza i Anny Gerkant
1874.11.08 6 Katarzyna Wańkowicz Józef syn Franciszka i Agnieszki Kochman Szumańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii z ojca Macieja Serwina
1874.11.27 23 Waleria Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny z ojca Teodora Barasa Konieczny Antonina córka Teodora i Kaarzyny z ojca Walentego Pieszko
1874.05.14 - Kazimierz Emanuel Zawadzki Józef Franciszek syn Antoniego i Józefy Szaf Strońska Kamila Henryka córka Ferdynanda i Marceli Bidzińskiej
1875.01.09 12 Bronisława Konieczny Jan syn Andrzeja i Anny z ojca Jerzego Taciucha Konieczny Katarzyna córka Teodora i Katarzyny z ojca Walentego Pieszko
1875.01.03 133 Agnieszka Pociłujko Antoni syn Jana i Ewy Konieczny Błajda Katarzyna córka Andrzeja i Franciszki
1875.02.07 5 Michał Kluczny Tomasz syn Wincentego i Julianny z ojca Michała Gajdy Motowidło Katarzyna córka Grzegorza i Marii z ojca Antoniego Kwaśniaka
1875.07.09 3 Anna Dobosz Antoni syn Wasyla i Pelagii z ojca Aleksandra Chudego Szymańska Kunegunda córka Macieja i Anny z ojca Andrzeja Serwina
1875.07.13 1 Helena Władysława Anna Zawirski Józef Franciszek syn Antoniego i Józefy Szat Strońska Kamila Henryka córka Ferdynanda i Marceli Bidzińskiej
1875.08.02 10 Klara Wańkowicz Józef syn Szczepana i Anny z ojca Teodora Barasa Wańkowicz Rozalia córka Michała i Apolonii z ojca Walentego Pieszko
1875.08.30 24 Rozalia Skop Jan syn Sebastiana i Apolonii Mroziak Marianna córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Marcina Szymańskiego
1875.09.03 15 Michał Woryła Wojciech syn Józefa i Katarzyny Kucab Pieszko Katarzyna córka Józefa i Marianny z ojca Jana Koniecznego
1875.12.30 1 Ewa - Kluczny Franciszka córka Wincentego i Julii z ojca Grzegorza Gajda
1876.03.07 1 Tomasz Ciąpała Piotr syn Marcina i Franciszki z ojca Wasyla Solarza Pikuła Agata córka Walentego i Katarzyny Bieleckiej
1876.03.20 8 Józef Taciuch Szymon syn Macieja i Tekli z ojca Marcina Wańkowicza Liszka Marianna córka Tomasza i Katarzyny z ojca Aleksandra Wańkowicza
1876.04.04 4 Marianna Ludwika Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny z ojca Marcina Serwina Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1876.05.17 6 Zofia - Wańkowicz Marianna córka Marcina i Marianny Zawada
1876.07.08 1 Jan Raczyński Wojciech syn Szymona i Marianny z ojca Sebastiana Gargała Pruczak Katarzyna córka Jana i Marianny z ojca Marcina Mazura
1876.09.12 11 Katarzyna Sowiński Michał syn Andrzeja i Marii z ojca Piotra Zaleckiego Piszuła Marianna córka Sebastiana i Magdaleny z ojca Tomasza Błachuty
1876.09.27 1 Wacław Pawłowski Antoni syn Wawrzyńca i Marianny Szczecińskiej Dynowicz Zofia córka Michała i Joanny z ojca Augusta Peszka
1876.10.08 34 Andrzej Zając Marcin syn Walentego i Marianny z ojca Jerzego Taciucha Kochanowicz Magdalena córka Szymona i Magdaleny z ojca Józefa Kubickiego
1876.10.25 5 Andrzej Kluczny Tomasz syn Wincentego i Julianny z ojca Michała Gajdy Motowidło Katarzyna córka Grzegorza i Marianny z ojca Antoniego Kwaśniaka
1876.11.08 13 Marcin Zając Mikołaj syn Grzegorza i Barbary z ojca Jana Hrajka Skop Wiktoria córka Sebastiana i Apolonii z ojca Michała Mazura
1876.12.20 14 Szczepan Mazur Grzegorz syn Wojciecha i Marii z ojca Andrzeja Kochmana Pieszko Tekla córka Józefa i Marii z ojca Jana Koniecznego
1876.12.28 1 Karol Barańki Stanisław syn Leona i Tekli z ojca Tomasza Grasińskiego Pęcak Katarzyna córka Jana i Marianny z ojca Michała Wojciechowskiego
1877.01.10 6 Karol Wańkowicz Józef syn Franciszka i Agnieszki Kochman Szymańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii z ojca Macieja Serwina
1877.02.08 1 Józef Szczepański Teodor Kiper (?) Agata córka Wojciecha i Marianny Suzańskiej (?)
1877.02.27 9 Józef Mroziak Jan syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Wolan Teresa córka Józefa i Reginy z ojca Kazimierza Kołuckiego
1877.02.28 23 Józef Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny Baras Konieczny Antonina córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1877.03.04 - Stanisław Taciuch Szymon syn Macieja i Tekli z ojca Marcina Wańkowicza Liszka Marianna córka Tomasza i Katarzyny z ojca Aleksandra Wańkowicza
1877.03.10 7 Bronisława Szczepanik Michał syn Antoniego i Anny z ojca Józefa Kwaśniaka Ferenc Marianna córka Tomasza i Tekli Bogdanowicz
1877.03.26 4 Jan Leśniak Jan syn Wojciecha i Katarzyny Blok Serwin Marianna córka Macieja i Anastazji Gac
1877.04.08 1 Wojciech Filip Jakub syn Sebastiana i Reginy Drabik Regina córka Michała i Reginy Jamroży
1877.04.16 3 Rozalia Konieczny Andrzej syn Teodora i Katarzyny Pieszko Uryniak Katarzyna córka Szymona i Agnieszki z ojca Andrzeja Wolana
1877.05.08 1 Stanisław Feliks Zawadzki Józef Franciszek syn Antoniego i Józefy Szaf Strońska Kamila Henryka córka Ferdynanda i Marceli Bidzińskiej
1877.06.12 1 Jan Müller Michael syn Michaela i Sary z ojca Josefa Kirsznera Bielec Anna córka Jana i Katarzyny
1877.08.10 11 Józefa Kallenbeck Antoni syn Michała i Magdaleny Kozicka Agnieszka córka Ludwika i Katarzyny Kaczarowskiej z Tyczyna
1877.10.11 1 Franciszek Barańki Wojciech syn Leona i Tekli z ojca Tomasza Grasińskiego Żurawska Marianna córka Michała i Agnieszki Potoczny
1877.10.25 34 Szczepan Zając Marcin syn Walentego i Marianny z ojca Jerzego Taciucha Kochanowicz Magdalena córka Szymona i Magdaleny z ojca Józefa Kubickiego
1878.02.07 32 Antoni Buryło Wojciech syn Józefa i Katarzyny Kucab Pieszko Katarzyna córka Józefa i Marianny Konieczny
1878.03.10 10 Antonina Wańkowicz Józef syn Szczepana i Anny z ojca Teodora Barasa Wańkowicz Rozalia córka Michała i Apolonii z ojca Walentego Pieszko
1878.04.06 20 Antoni (gr. kat.) Hmyt (?) Szymon syn Tomasza i Wiktorii z ojca Jakuba Grotowskiego Mroziak Barbara córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Jakuba Szymańskiego
1878.07.06 3 Marianna Dobosz Antoni syn Wasyla i Paraskewy z ojca Aleksandra Koniecznego Szymańska Kunegunda córka Macieja i Anny z ojca Andrzeja Serwina
1878.08.10 4 Rozalia Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1877.12.06 1 Stefan Mikołaj Zaklika Kazimierz syn Edwarda i Kazimiery Józefy Bobowskiej Kotkowska Helena Bronisława Apolonia córka Apolinarego i Bronisławy Ignacji Walerii z ojca Walerego Ustrzyckiego
1878.09.01 36 Michał Zając Mikołaj syn Grzegorza i Barbary Hrajko Skop Wiktoria córka Sebastiana i Apolonii z ojca Michała Mazura
1878.09.09 1 Michał - Kluczny Marianna córka Wincentego i Julianny z ojca Grzegorza Gajda
1878.09.11 - Stanisław Sowa Michał syn Andrzeja i Marianny Zaleckiej Piczuła Marianna córka Sebastiana i Magdaleny z ojca Tomasza Błachuty
1876.11.22 1 Kazimiera Helena Cecylia Zaklika Kazimierz syn Edwarda i Kazimiery Józefy Bobowskiej Kotkowska Helena Bronisława Apolonia córka Apolinarego i Bronisławy Ignacji Walerii z ojca Walerego Ustrzyckiego
1878.08.08 1 Jadwiga Michalina Jabłoński Józef syn Jakuba i Marianny Michna Homańska (?) Aniela córka Piotra
1878.10.05 34 Ludwika Zając Tomasz syn Walentego i Marianny Taciuch Mroziak Marianna córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Marcina Szymańskiego
1878.10.26 6 Stanisław Wańkowicz Józef syn Franciszka i Agnieszki Kochman Szymańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii z ojca Macieja Serwina
1878.12.14 37 Józef Zając Marcin syn Walentego i Marianny z ojca Jerzego Taciucha Kochanowicz Magdalena córka Szymona i Magdaleny z ojca Józefa Kubickiego
1879.02.20 1 Józef Kmiotek Antoni syn Szczepana Brewka Katarzyna córka Grzegorza i Marianny Kogut
1879.03.14 18 Józefa Hudy Grzegorz syn Tomasza i Anny Hudy Konieczny Marianna córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1879.04.14 14 Stanisław Mazur Grzegorz syn Wojciecha i Marianny Kochman Pieszko Tekla córka Józefa i Marianny Kurpiel
1879.05.04 7 Aniela Szczepanik Michał syn Antoniego i Anny z ojca Józefa Kwaśniaka Ferenc Marianna córka Tomasza i Anny Fedorowicz
1879.06.16 3 Kunegunda Konieczny Andrzej syn Teodora i Katarzyny Pieszko Uryniak Katarzyna córka Szymona i Agnieszki z ojca Andrzeja Wolana
1879.06.29 10 Jan Kurasz Wojciech syn Jana i Katarzyny Rabczak Szymańska Teofila córka Jana i Marianny Cygler
1879.07.19 9 Anna Szymański Tomasz syn Kazimierza i Apolonii Serwin Janiec Marianna córka Krzysztofa i Marianny Kindel z Pantalowic
1879.08.15 1 Ludwik Kallenbeck Antoni syn Michała i Magdaleny Kozicka Agnieszka córka Ludwika i Katarzyny Kaczarowskiej z Tyczyna
1879.09.09 1 Stanisław Barańki Wojciech syn Leona i Tekli z ojca Tomasza Grasińskiego Żurawska Marianna córka Michała i Anny Wojdyła
1878.12.08 1 Ryszard Zygmunt Hieronim Zaklika Kazimierz syn Edwarda i Kazimiery Józefy Bobowskiej Kotkowska Helena Bronisława Apolonia córka Apolinarego i Bronisławy Ignacji Walerii z ojca Walerego Ustrzyckiego
1879.11.19 23 Katarzyna Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny Baras Konieczny Antonina córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1879.11.30 - Andrzej Buryło Wojciech syn Józefa i Katarzyny Kucab Pieszko Katarzyna córka Józefa i Heleny Konieczny
1879.12.13 5 Jan Kluczny Tomasz syn Wincentego i Julianny Gajda Motowidło Katarzyna córka Grzegorza i Marianny Kraśniak
1879.12.30 1 Aniela Kotylak Ignacy syn Wojciecha i Julii Szobek Romankiewicz Marianna córka Tomasza i Tekli Popkiewicz z Radymna
1880.01.09 1 Jan - Kluczny Franciszka córka Wincentego i Julianny Gajda
1880.03.02 11 Cecylia Sowiński (Sowa) Michał syn Andrzeja i Marianny Zaleckiej Piczuła Marianna córka Sebastiana i Magdaleny z ojca Tomasza Błachuty
1880.09.04 28 Michał Taciuch Bartłomiej syn Michała i Anastazji Baras Wańkowicz Magdalena córka Michała i Marianny Wańkowicz
1880.09.12 1 Michał Chrzanowski Stanisław syn Jana Tułak Marianna córka Andrzeja i Ewy Wota z Rokietnicy
1880.09.17 1 Gustaw Bronisław Binek Jerzy syn Jana i Marianny ze Śląska Rakuska Helena córka Franciszka i Feliksy Krzyszkowskiej z Żurawicy
1880.11.10 22 Rozalia Seweryn Jan syn Tomasza i Zofii Babiś Konieczny Barbara córka Jana i Katarzyny Cisowskiej
1880.12.10 6 Bronisława Wańkowicz Józef syn Franciszka i Agnieszki Kochman Szymańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii z ojca Macieja Serwina
1880.12.20 5 Stefania Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1881.01.06 1 Józef Bury Michał syn Andrzeja i Marii Wojdyła ze Śliwnicy Wojdyła Marianny córka Marcina i Zofii Błachuta
1881.02.22 40 Zofia Zając Marcin syn Walentego i Marianny z ojca Jerzego Taciucha Kochanowicz Magdalena córka Szymona i Magdaleny z ojca Józefa Kubickiego
1881.02.20 1 Kazimierz Kotylak Ignacy syn Wojciecha i Julii Szapka Romankiewicz Marianna córka Tomasza i Tekli Popkiewicz z Radymna
1881.03.12 29 Bronisława Zając Mikołaj syn Grzegorza i Barbary Hrajko Skop Wiktoria córka Sebastiana i Apolonii z ojca Michała Mazura
1881.03.13 1 Józef Płocica Michał syn Sebastiana i Marianny Somper z Zarzecza Nazimek Regina córka Tomasza i Reginy Kapelusz
1881.03.24 1 Marianna Krzepiot Jan syn Antoniego i Marianny Machaj z Kisielowa Górska Agnieszka córka Michała i Heleny Cząstka
1881.03.31 12 Balbina Konieczny Jan syn Andrzeja i Anny Taciuch Konieczny Katarzyna córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1881.05.01 - Józef Buryło Wojciech syn Józefa i Katarzyny Kucab Pieszko Katarzyna córka Józefa i Heleny Konieczny
1881.06.22 34 Marianna Zając Tomasz syn Walentego i Marianny Taciuch Mroziak Marianna córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Marcina Szymańskiego
1881.08.13 4 Franciszek Iwanicki Jan syn Wojciecha i Agaty Zajchawskiej z Niżatyc Kolano Marianna córka Marcina i Marianny Bar
1881.08.25 7 Jan Szczepanik Michał syn Antoniego i Anny z ojca Józefa Kwaśniaka Ferenc Marianna córka Tomasza i Anny Fedorowicz
1881.09.03 20 Marianna Hudy Szymon syn Tomasza i Wiktorii Gutowskiej Mroziak Barbara córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Jakuba Szymańskiego
1881.09.07 1 Agnieszka Kiszka Walenty syn Sebastiana i Zofii z Urzejowic Śliwa Teresa córka Jakuba i Reginy Kruk
1881.09.08 12 Antoni Piasecki Jan syn Antoniego i Ahafii Cicirko Szymańska Petronela córka Kazimierza i Apolonii Serwin
1881.10.01 9 Apolonia Szymański Tomasz syn Kazimierza i Apolonii Serwin Janiec Marianna córka Krzysztofa i Marianny Kindel z Pantalowic
1881.11.12 12 Katarzyna Motowidło Józef syn Grzegorza i Marianny Kwaśniak Iwańska Anna córka Antoniego i Marianny Wachlarz
1881.12.03 1 Marianna - Tomoń Agata córka Tomasza i Marianny Bobowskiej
1881.12.20 1 Tomasz Kucha Antoni syn Szymona i Marianny Głowińskiej z Husowa Mołoń Zofia
1882.01.02 1 Józef Łysik Walenty Kołcz Zofia córka Józefa i Marianny Gumułka z Huty Jawornickiej
1881.12.28 1 Sabina Marianna Swoboda Ludwik Wojciech syn Jana i Józefy Weis Sichora Marianna Tekla córka Franciszka i Salomei Kotlarskiej
1882.02.07 1 Antonina - Kluczny Franciszka córka Wincentego i Julianny Gajda
1882.02.15 30 Marianna Mazur Antoni syn Jana i Katarzyny Hudy Kroczek Agnieszka córka Szymona i Barbary Kędzior
1882.02.19 4 Roman Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1882.03.03 23 Kunegunda Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny Baras Konieczny Antonina córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1882.03.03 23 Józefa Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny Baras Konieczny Antonina córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1882.03.06 3 Marianna Kuch Tomasz syn Antoniego i Marianny Wańkowicz Konieczny Rozalia córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1882.04.17 8 Jan Taciuch Szymon syn Macieja i Tekli z ojca Marcina Wańkowicza Liszka Marianna córka Tomasza i Katarzyny z ojca Aleksandra Wańkowicza
1882.05.03 1 Stanisław Chomik Marcin syn Michała i Marianny Rosół z Ostrowa Majcher Marianna córka Krzysztofa i Katarzyny Cwenar z Białoboków
1882.03.05 1 Waleria Anna Zaklika Kazimierz syn Edwarda i Kazimiery Józefy Bobowskiej Kotkowska Helena Bronisława Apolonia córka Apolinarego i Bronisławy Ignacji Walerii z ojca Walerego Ustrzyckiego
1882.03.05 1 Irena Maria Zaklika Kazimierz syn Edwarda i Kazimiery Józefy Bobowskiej Kotkowska Helena Bronisława Apolonia córka Apolinarego i Bronisławy Ignacji Walerii z ojca Walerego Ustrzyckiego
1882.07.21 8 Józef Taciuch Jan syn Macieja i Heleny Wańkowicz Brzuchacz Antonina córka Franciszka i Zofii Pieszko
1882.07.12 1 Władysław Kurasz Wojciech syn Jana i Katarzyny Rabczak Szymańska Teofila córka Jana i Marianny Cygler
1882.09.12 11 Stanisław Sowiński (Sowa) Michał syn Andrzeja i Marianny Zaleskiej Piczuła Marianna córka Sebastiana i Magdaleny z ojca Tomasza Błachuty
1882.10.29 1 Katarzyna Kotylak Ignacy syn Wojciecha i Julii Szapka Romankiewicz Marianna córka Tomasza i Tekli Popkiewicz z Radymna
1882.09.29 - Michał Franciszek Lubelski Franciszek syn Macieja i Zofii Freitag Mazurkiewicz Zuzanna córka Antoniego i Marianny Żaba
1882.12.15 1 Marianna Dziedzic Wawrzyniec syn Joachima i Zofii Harkówny z Pstrągowej Pelonka Magdalena córka Marii
1883.01.17 1 Paweł Guzy Wojciech syn Walentego i Marianny Kłopocianki z Siedleczki Słonina Barbara córka Jakuba i Doroty Szpetnar
1883.02.03 9 Jan Szymański Tomasz syn Kazimierza i Apolonii Serwin Janiec Marianna córka Krzysztofa i Marianny Kindel z Pantalowic
1883.02.05 20 Wiktoria Hudy Szymon syn Tomasza i Wiktorii Gutowskiej Mroziak Barbara córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Jakuba Szymańskiego
1883.04.05 45 Marianna Konieczny Antoni syn Aleksandra i Anastazji Hudy Kurasz Zofia córka Jana i Katarzyny Rabczak
1883.04.21 1 Marianna Sitko Sebastian Stawarz Agnieszka córka Michała i Marianny Henc
1883.07.03 1 Władysław - Mołoń Katarzyna córka Wawrzyńca i Katarzyny z Zagórza
1883.07.08 44 Szymon Zając Marcin syn Walentego i Marianny z ojca Jerzego Taciucha Kochanowicz Magdalena córka Szymona i Magdaleny z ojca Józefa Kubickiego
1883.08.09 1 Władysław Barański Stanisław syn Leona i Tekli Jurasińskiej z Kidałowic Pencak Katarzyna córka Jana i Marianny Wojciechowskiej
1883.09.01 7 Franciszek Taciuch Jan syn Macieja i Tekli Wańkowicz Brzuchacz Antonina córka Franciszka i Zofii Pieszko
1883.09.26 29 Katarzyna Zając Mikołaj syn Grzegorza i Barbary Hrajko Skop Wiktoria córka Sebastiana i Apolonii z ojca Michała Mazura
1883.09.07 1 Michał Styś Sebastian syn Wojciecha i Magdaleny z Żuklina Borowska Marianna córka Jana i Agnieszki
1883.09.28 24 Anna Konieczny Eliasz syn Michała i Marianny Hudy Wańkowicz Katarzyna córka Jana i Anny Porczak
1883.11.17 7 Katarzyna Szczepanik Michał syn Antoniego i Anny z ojca Józefa Kwaśniaka Perenc Marianna córka Tomasza i Anny Bogdanowicz
1883.12.20 1 Marianna Kucha Antoni syn Szymona i Marianny Głowińskiej z Husowa Mołoń Zofia córka Wawrzyńca i Katarzyny Lis
1883.12.26 23 Jan Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny Baras Konieczny Antonina córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1884.01.10 39 Antoni Wańkowicz Franciszek syn Michała i Apolonii Pieszko Porczak Józefa córka Franciszka i Marianny Zawisińskiej
1884.01.25 - Paweł Zając Franciszek syn Grzegorza i Barbary Hrajko Cisowska Marianna córka Piotra i Anny Król
1884.01.26 - Jan Potoczny Józef syn Zofii Potocznej z Rzeplina Król Rozalia córka Katarzyny Król
1884.02.05 1 Marianna Ostafiński Józef syn Pawła i Zofii Pustelnik Katarzyna córka Wojciecha i Teresy
1884.02.10 34 Bronisława Mazur Antoni syn Jana i Katarzyny Hudy Kroczek Agnieszka córka Szymona i Barbary Kędzior
1884.02.17 1 Kazimierz Tarczyński Franciszek syn Pawła i Magdaleny Wilk z Czudca Baran Aniela córka Jana i Elżbiety Smigiel
1884.03.20 6 Franciszek Wańkowicz Józef syn Franciszka i Agnieszki Kochman Szymańska Rozalia córka Kazimierza i Apolonii z ojca Macieja Serwina
1884.05.17 51 Marianna Wańkowicz Józef syn Szczepana i Anny z ojca Teodora Barasa Wańkowicz Rozalia córka Michała i Apolonii z ojca Walentego Pieszko
1884.05.28 9 Władysław Szymański Tomasz syn Kazimierza i Apolonii Serwin Janiec Marianna córka Krzysztofa i Marianny Kindel z Pantalowic
1884.08.27 1 Antoni Kotylak Ignacy syn Wojciecha i Julii Szapka z Radymna Romankiewicz Marianna córka Tomasza i Tekli Popkiewicz z Radymna
1884.08.31 - [dziecko urodzone martwe] Kiszka Walenty syn Sebastiana i Zofii z Urzejowic Śliwa Teresa córka Jakuba i Reginy Kruk
1884.09.19 1 Michał Pilciński (?) Wojciech syn Onufrego i Katarzyny Dziękiegl Pączak Katarzyna córka Wojciecha i Marianny Jankowskiej
1884.09.29 28 Marianna Taciuch Bartłomiej syn Michała i Anastazji Baras Wańkowicz Magdalena córka Michała i Marianny Wańkowicz
1884.10.30 34 Karolina Mazur Jan syn Jana i Katarzyny Hudy Gac Marianna córka Pawła i Zofii
1884.11.05 4 Karolina Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1884.12.28 1 Ignacy Kandelski Jakub syn Józefa i Józefy Pięciak Romanik Marianna córka Ignacego i Zofii
1885.02.02 20 Katarzyna Hudy Szymon syn Tomasza i Wiktorii Gutowskiej Mroziak Barbara córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Jakuba Szymańskiego
1885.02.06 1 Weronika Jarosz Marcin syn Walentego i Józefy Homik Rożek Marianna córka Stanisława i Anny
1885.02.17 8 Kazimierz Taciuch Szymon syn Macieja i Tekli z ojca Marcina Wańkowicza Liszka Marianna córka Tomasza i Katarzyny z ojca Aleksandra Wańkowicza
1885.03.04 1 Katarzyna Bielec Szczepan syn Katarzyny Bielec Klaczak Anna córka Pawła i Katarzyny
1885.03.09 18 Katarzyna Hudy Grzegorz syn Tomasza i Anny Hudy Konieczny Marianna córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1885.03.20 34 Marianna Zając Marcin syn Walentego i Marianny z ojca Jerzego Taciucha Kochanowicz Magdalena córka Szymona i Magdaleny z ojca Józefa Kubickiego
1885.07.07 12 Paulina Motowidło Józef syn Grzegorza i Marianny Kwaśniak Iwańska Anna córka Antoniego i Marianny Wachlarz
1885.08.19 1 Aniela Bury Michał syn Andrzeja i Katarzyny Błachuta Jarosz Marianna córka Marcina i Franciszki Wojdyła
1885.10.15 24 Marianna Mroziak Walenty syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Brzuchacz Salomea córka Franciszka i Zofii Borsulak
1885.10.15 3 Waleria Kuch Tomasz syn Antoniego i Marianny Wańkowicz Konieczny Rozalia córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1885.11.08 1 Zofia ? Wojciech syn Wojciecha i Katarzyny z ojca Piotra Pardziurnego (?) Salamon Marianna córka Wawrzyńca i Katarzyny Mylka
1885.12.28 - Marianna Konieczny Eliasz syn Michała i Marianny Hudy Wańkowicz Katarzyna córka Jana i Anny Porczak
1886.01.16 8 Rafał Taciuch Jan syn Macieja i Tekli Wańkowicz Brzuchacz Antonina córka Franciszka i Zofii Pieszko
1886.03.03 40 Kazimiera Kuch Jan syn Jerzego i Franciszki Porczak Brzuchacz Franciszka córka Franciszka i Zofii Pieszko
1886.05.08 - Wiktoria Kurasz Wojciech syn Jana i Katarzyny Rabczak Szymańska Teofila córka Jana i Marianny Cygler
1886.05.08 23 Ludwika Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny Baras Konieczny Antonina córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1886.06.09 44 Aniela Konieczny Antoni syn Aleksandra i Anastazji Hudy Kurasz Zofia córka Jana i Katarzyny Rabczak
1886.08.05 39 Szczepan Wańkowicz Franciszek syn Michała i Apolonii Pieszko Porczak Józefa córka Franciszka i Marianny Zawisińskiej
1886.08.06 1 Jan Perenc Józef syn Tomasza i Anny Fedorowicz Tomoń Agnieszka córka Tomasza i Marianny Bobowskiej
1886.09.13 1 Władysław Chudzik Mikołaj syn Jana i Zofii Suchodolskiej z Rączyny Gac Anna córka Jacentego i Marianny Kurpiel
1886.09.19 19 [dziecko urodzone martwe] Wołownik Michał Jancerz […]
1886.10.03 20 Marianna Hudy Szymon syn Tomasza i Wiktorii Gutowskiej Mroziak Barbara córka Wawrzyńca i Katarzyny z ojca Jakuba Szymańskiego
1886.10.11 1 Marianna Bielec Szczepan syn Katarzyny Bielec Klaczak Anna córka Pawła i Katarzyny
1887.01.25 1 Aniela Norek Jan syn Antoniego i Katarzyny Młynarczyk Zgłobicka Marianna córka Kazimierza i Marii Gamańskiej
1887.01.31 7 Antoni Szczepanik Michał syn Antoniego i Anny z ojca Józefa Kwaśniaka Perenc Marianna córka Tomasza i Anny Fedorowicz
1887.02.06 30 Jan Zając Mikołaj syn Grzegorza i Barbary Hrajko Skop Wiktoria córka Sebastiana i Apolonii z ojca Michała Mazura
1887.02.13 9 Kazimierz Szymański Tomasz syn Kazimierza i Apolonii Serwin Jawicz Marianna córka Krzysztofa i Marii Kindel
1887.02.24 1 Kazimierz Cieślik Wojciech syn Marcina i Małgorzaty Stelmach Leniar Marianna córka Wawrzyńca i Rozalii
1887.02.28 1 Helena Haftek Jan syn Józefa i Katarzyny Bożek Ostafińska Emilia córka Franciszka i Anny Horskiej
1887.03.15 5 Tomasz Taciuch Jan syn Macieja i Tekli Wańkowicz Brzuchacz Antonina córka Franciszka i Zofii Borsulak
1887.05.01 4 Stanisław Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1887.05.23 1 Katarzyna Kandelski Jakub syn Józefa i Józefy Pięciak Romanik Marianna córka Ignacego i Zofii Tatarskiej
1887.08.01 1 Aniela Piliński Wojciech syn Onufrego i Katarzyny Późniak Pączak Katarzyna córka Wojciecha i Marianny Jankowskiej
1887.08.27 8 Michał Taciuch Szymon syn Macieja i Tekli z ojca Marcina Wańkowicza Liszka Marianna córka Tomasza i Katarzyny z ojca Aleksandra Wańkowicza
1887.09.09 34 Rozalia Zając Marcin syn Walentego i Marianny z ojca Jerzego Taciucha Kochanowicz Magdalena córka Szymona i Magdaleny z ojca Józefa Kubickiego
1887.10.15 38 Ludwik Potoczny Józef syn Zofii Potocznej z Rzeplina Król Rozalia córka Katarzyny Król
1887.10.29 18 Anna Hudy Grzegorz syn Tomasza i Anny Konieczny Konieczny Marianna córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1888.01.14 27 Marianna Seweryn Jan syn Antoniego i Anny Skarupa Kandelska Monika córka Józefa i Zofii
1888.01.13 1 Aniela Jarosz Marcin syn Walentego i Józefy Homik Rożek Marianna córka Stanisława i Anny Semiedzianki
1888.02.19 1 Helena - Konrad Kunegunda córka Marii Konrad
1888.02.25 24 Wiktoria Mroziak Walenty syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Brzuchacz Salomea córka Franciszka i Zofii Borsulak
1888.03.23 6 Marianna Wańkowicz Piotr syn Józefa i Antoniny Uryniak Pociłujko Anna córka Antoniego i Katarzyny Błajda
1888.04.15 41 Marianna Seweryn Jan syn Tomasza i Zofii Babiś Konieczny Barbara córka Jana i Katarzyny Cisowskiej
1888.06.02 1 Zofia Haftek Jan syn Józefa i Katarzyny Bożek Ostafińska Emilia córka Franciszka i Anny Horskiej
1888.06.04 4 Antoni Liszka Jan syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Mroziak Katarzyna córka Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej
1888.06.06 1 Wiktoria Jasiński Wojciech syn Katarzyny Jasińskiej Norek Anna córka Wawrzyńca i Agnieszki Fudali
1888.07.23 1 Aleksander Perenc Józef syn Tomasza i Anny Fedorowicz z Rudołowic Tomoń Agnieszka córka Tomasza i Marianny Bobowskiej
1888.09.23 1 Ludwika Konieczny Eliasz syn Michała i Marianny Hudy Wańkowicz Katarzyna córka Jana i Anny Porczak
1888.10.23 30 Wiktoria Mazur Antoni syn Jana i Katarzyny Hudy Kroczek Agnieszka córka Szymona i Barbary Kędzior
1888.12.15 4 Katarzyna Liszka Franciszek syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Baszak Maria córka Franciszka i Marianny Kot
1888.12.19 23 Stanisław Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny Baras Konieczny Antonina córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1889.01.20 1 Józef - Kraczkowska Jadwiga córka Wojciecha i Marii Rydnickiej
1889.02.15 1 Weronika Bielec Szczepan syn Katarzyny Bielec Klaczak Anna córka Pawła i Katarzyny
1889.03.17 1 Józefa Norek Jan syn Antoniego i Katarzyny Młynarczyk Zgłobicka Marianna córka Kazimierza i Marii Germańskiej
1889.05.10 44 Karolina Konieczny Antoni syn Aleksandra i Anastazji Hudy Kurasz Zofia córka Jana i Katarzyny Rabczak
1889.05.20 15 Helena Julia Deszczułka Bonawentura syn Jana i Petroneli Gryzieckiej Janicz Maria córka Krzysztofa i Marii Kindel
1889.05.28 34 Aniela Mazur Jan syn Jana i Katarzyny Hudy Gac Marianna córka Pawła i Zofii Podkomorskiej
1889.05.29 5 Anna Wańkowicz Franciszek syn Michała i Apolonii Kiper Porczak Józefa córka Franciszka i Marianny Zawisielskiej
1889.07.19 1 Anna Kocaj Jakub syn Józefa i Katarzyny Potoczny Smorąg Rozalia córka Jakuba i Marii Siekany
1889.08.05 4 Kazimierz Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1889.08.05 4 Dominik Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1889.08.17 3 Apolonia Lupa Kazimierz syn Jakuba i Anastazji Gac Szymańska Katarzyna córka Kazimierza i Apolonii Serwin
1889.08.21 7 Kazimiera Szczepanik Michał syn Antoniego i Anny z ojca Józefa Kwaśniaka Ferenc Marianna córka Tomasza i Anny Fedorowicz
1889.09.03 1 Władysław Haftek Jan syn Józefa i Katarzyny Bożek Ostafińska Emilia córka Franciszka i Anny Horskiej
1889.10.05 1 Aleksander Chmura Wojciech syn Sebastiana i Jadwigi Dragan Wańkowicz Maria córka Katarzyny
1889.11.08 8 Kunegunda Taciuch Jan syn Macieja i Tekli Wańkowicz Brzuchacz Antonina córka Franciszka i Zofii Pieszko
1889.11.18 24 Katarzyna Mroziak Walenty syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Brzuchacz Salomea córka Franciszka i Zofii Pieszko
1889.12.08 1 Agnieszka Kandelski Jakub syn Józefa i Józefy Pięciak Romanik Maria córka Ignacego i Zofii Tatarskiej
1889.12.31 1 Józef Stanowski Andrzej syn Kacpra i Weroniki Wydra Jędrzejczyk Barbara córka Józefa i Marii Haweł
1890.01.09 18 Rozalia Hudy Grzegorz syn Tomasza i Anny Konieczny Konieczny Marianna córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1890.01.12 29 Agnieszka Zając Mikołaj syn Grzegorza i Barbary Hrajko Skop Wiktoria córka Sebastiana i Apolonii z ojca Michała Mazura
1890.04.05 6 Stanisław Wańkowicz Piotr syn Józefa i Antoniny Uryniak Pociłujko Anna córka Antoniego i Katarzyny Błajda
1890.04.19 9 Stanisław Zając Franciszek syn Grzegorza i Barbary Hrajko Cisowska Marianna córka Piotra i Anny Król
1890.07.23 44 Anna Porczak Jan syn Franciszka i Marii Zawisińskiej Bielańska Rozalia córka Jana i Marii Bielka
1890.08.22 25 Antoni Zając Marcin syn Walentego i Marianny z ojca Jerzego Taciucha Kochanowicz Magdalena córka Szymona i Magdaleny z ojca Józefa Kubickiego
1890.08.22 1 Józef Chudzik Mikołaj syn Jana i Zofii Kruwickiej Gac Anna córka Jacentego i Marianny Kurpiel
1890.10.31 13 Stanisław Karol Brzuchacz Szymon syn Franciszka i Zofii Pieszko Serwin Marianna córka Stanisława i Katarzyny Wańkowicz
1890.12.04 25 Franciszek Tarnawski Julian syn Franciszka i Antoniny Folta Wańkowicz Teresa córka Antoniego i Marii Płacheta
1890.12.10 6 Józef Wańkowicz Walenty syn Józefa i Antoniny Uryniak Rabczak Helena córka Wojciecha i Tatiany Gac
1890.12.20 1 Magdalena - Bak Anna córka Dymitra i Agnieszki z Żuklina
1891.02.07 1 Ignacy - Suchora Zofia z Chodorowic
1891.03.21 1 Karolina Bielec Szczepan syn Katarzyny Bielec Klaczak Anna córka Pawła i Marii
1891.03.27 4 Marianna Liszka Jan syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Mroziak Katarzyna córka Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej
1891.04.11 1 Marianna - Chudzik Wiktoria z Rączyny
1891.04.22 23 Władysław Dynowski Andrzej syn Piotra i Magdaleny Baras Konieczny Antonina córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1891.05.28 1 Katarzyna - Bober Marianna córka Pawła i Katarzyny Domaradzkiej z Błażowej
1891.06.06 1 Antoni Sokół Jan syn Marcina i Magdaleny Styś Anna córka Sebastiana i Marii
1891.07.04 1 Kazimierz Norek Jan syn Antoniego i Katarzyny Młynarczyk Zgłobicka Marcjanna córka Kazimierza i Marii Giermańskiej
1891.07.24 1 Anna Wróbel Błazej syn Antoniego i Marii Juszczyńska Aniela córka Józefa i Kseni Mielnik
1891.09.16 35 Maria Mazur Jan syn Jana i Katarzyny Hudy Gac Maria córka Pawła i Zofii Podkomorskiej
1891.12.10 12 Domicela Kuch Tomasz syn Antoniego i Marianny Wańkowicz Konieczny Rozalia córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1891.12.30 24 Domicela Mroziak Walenty syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Brzuchacz Salomea córka Franciszka i Zofii Pieszko
1892.01.03 1 Jan Piliński Wojciech syn Onufrego i Katarzyny Późniak Pączak Katarzyna córka Wojciecha i Marianny Jankowskiej
1892.01.21 63 Katarzyna Szczepanik Stanisław syn Antoniego i Anny Kwaśniak Szymańska Aniela córka Jana i Marii Szymańskiej
1892.01.30 7 Marianna Szczepanik Michał syn Antoniego i Anny z ojca Józefa Kwaśniaka Perenc Maria córka Tomasza i Anny Bogdanowicz
1892.02.13 29 Waleria Seweryn Jan syn Antoniego i Anny Konieczny Kandelska Monika córka Józefa i Zofii
1892.02.26 8 Maria Wańkowicz Franciszek syn Michała i Apolonii Kiper Porczak Józefa córka Franciszka i Marii Zawisińskiej
1892.03.26 7 Ludwik Taciuch Jan syn Macieja i Tekli Wańkowicz Brzuchacz Antonina córka Franciszka i Zofii Pieszko
1892.04.03 9 Stanisław Lupa Kazimierz syn Jakuba i Anastazji Gac Szymańska Katarzyna córka Kazimierza i Apolonii Serwin
1892.05.25 15 Ludwika Wańkowicz Piotr syn Józefa i Antoniny Uryniak Pociłujko Anna córka Antoniego i Katarzyny Błajda
1892.06.11 14 Jan Deszczułka Bonawentura syn Jana i Petroneli Gryzieckiej Janiec Marianna córka Krzysztofa i Marianny Kindel z Pantalowic
1892.06.26 1 Piotr Chudzik Szymon syn Jana i Zofii Suchodolskiej Sokół Zofia córka Marcina i Anny Poliwka
1892.06.28 4 Anna Liszka Franciszek syn Tomasza i Katarzyny Dańko Baszczak Maria córka Franciszka i Marianny Kot
1892.08.27 41 Jan Szymański Andrzej syn Franciszka i Marii Wiśniowskiej Cisowska Józefa córka Piotra i Anny Król
1892.09.19 55 Helena Konieczny Antoni syn Aleksandra i Anastazji Hudy Kurasz Zofia córka Jana i Katarzyny Rabczak
1892.10.01 8 Władysław Brzuchacz Szymon syn Franciszka i Zofii Pieszko Serwin Marianna córka Stanisława i Katarzyny Wańkowicz
1892.10.20 38 Piotr Potoczny Józef syn Zofii Potocznej z Rzeplina Król Eufrozyna córka Katarzyny Król
1892.12.18 1 Jan Kandelski Jakub syn Józefa i Józefy Pięciak Romanik Maria córka Ignacego i Zofii Tatarskiej
1893.01.05 1 Edward Płaza Wincenty syn Jana i Marii Golec Karolina córka Józefa i Anastazji Haftek
1893.01.29 50 Agata Konieczny Andrzej syn Tomasza i Magdaleny Wolan Siop Anna córka Marcina i Katarzyny
1893.02.10 12 Aniela Konieczny Jan syn Michała i Marii Obłozińska Katarzyna córka Jana i Eufrozyny Koncewicz
1893.02.26 4 Kunegunda Domicela Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1893.02.26 15 Edward Szymański Antoni syn Jana i Marii Cygler Wańkowicz Katarzyna córka Józefa i Rozalii Szymańskiej
1893.03.08 47 Józef Porczak Jan syn Franciszka i Marii Zawisińskiej Bielańska Rozalia córka Jana i Marii Bielka
1893.03.14 1 Jan Kanty Wolski Eustachy Zygmunt syn Jana i Kamilli Straszewskiej Chorosznicka Maria Eufrozyna córka Romana i Stefanii Kraft
1893.05.20 1 Jan Chudzik Mikołaj syn Jana i Zofii Kruwickiej Gac Anna córka Jacentego i Marianny Kurpiel
1893.05.25 38 Jan Tarnawski Julian syn Franciszka i Antoniny Folta Wańkowicz Teresa córka Antoniego i Marii Mazur
1893.06.28 10 Julianna Szymański Aleksander syn Jana i Marianny Cygler Skop Rozalia córka Jana i Marii Mroziak
1893.08.05 1 Michał Klucznik Filip syn Wincentego i Julii Haftek Justyna córka Jana i Małgorzaty Korzeń
1893.11.01 5 Jan Wańkowicz Andrzej syn Michała i Apolonii Pieszko Dynowska Waleria córka Andrzeja i Antoniny Konieczny
1893.11.10 1 Barbara Norek Jan syn Antoniego i Katarzyny Młynarczyk Zgłobicka Marcjanna córka Kazimierza i Marii Giermańskiej
1893.11.18 6 Andrzej Lupa Jan syn Jakuba i Anastazji Gac Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Marii
1893.11.25 12 Jan Zając Andrzej syn Mikołaja i Wiktorii Skop Konieczny Ludwika córka Jana i Katarzyny Konieczny
1893.10.02 - Jan - Kluczny Maria
1894.01.13 21 Anna Seweryn Jan syn Tomasza i Zofii Babiś Konieczny Barbara córka Jana i Katarzyny Cisowskiej
1894.01.09 24 Jan Mroziak Walenty syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Brzuchacz Salomea córka Franciszka i Zofii Pieszko
1894.02.17 4 Wiktoria Liszka Jan syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Mroziak Katarzyna córka Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej
1894.02.28 1 Marianna - Barszczak Teresa
1894.07.13 6 Jan Wańkowicz Piotr syn Józefa i Antoniny Uryniak Pociłujko Anna córka Antoniego i Katarzyny Błajda
1894.07.24 9 Anna Lupa Kazimierz syn Jakuba i Anastazji Gac Szymańska Katarzyna córka Kazimierza i Apolonii Serwin
1894.07.28 - Jan Adamarek Stanisław syn Michała i Marii Szpinder Konieczny Anastazja córka Michała i Marii Konieczny
1894.08.15 29 Katarzyna Seweryn Jan syn Antoniego i Anny Konieczny Kandelska Monika córka Józefa i Zofii
1894.10.05 6 Tomasz Kopeć Ignacy syn Marcina i Marii Gołąb Kuch Zofia córka Antoniego i Marii Taciuch
1894.10.28 1 Karol Kos Maciej syn Stanisława i Marii Kucab Szczygieł Zofia córka Jana i Magdaleny Wojtowicz
1894.10.29 16 Augustyn Szymański Antoni syn Jana i Marii Cygler Wańkowicz Katarzyna córka Józefa i Rozalii Szymańskiej
1894.12.20 18 Bronisław Taciuch Jan syn Macieja i Tekli Wańkowicz Brzuchacz Antonina córka Franciszka i Zofii Pieszko
1895.01.12 - Stanisław Szymański Andrzej syn Franciszka i Marii Wiśniowskiej Cisowska Józefa córka Piotra i Anny Król
1895.01.06 1 Karolina Konieczny Eliasz syn Michała i Marianny Hudy Wańkowicz Katarzyna córka Jana i Anny Porczak
1895.02.09 40 Jan Zając Franciszek syn Grzegorza i Barbary Hrajko Cisowska Marianna córka Piotra i Anny Król
1895.01.17 1 Stefania Płaza Wincenty syn Jana i Marii Podgórnej Golec Karolina córka Józefa i Anastazji Haftek
1895.03.03 36 Jan Szczepanik Stanisław syn Antoniego i Anny Kwaśniak Szymańska Aniela córka Jana i Marii Szymańskiej
1895.03.20 - Edward Zając Jan syn Marcina i Jadwigi Wańkowicz Gac Katarzyna córka Jacentego i Marii
1895.03.27 17 Michalina Deszczułka Bonawentura syn Jana i Petroneli Gryzieckiej Janiec Marianna córka Krzysztofa i Marianny Kindel z Pantalowic
1895.04.04 5 Helena Wańkowicz Franciszek syn Michała i Apolonii Pieszko Porczak Józefa córka Franciszka i Marii Zawisińskiej
1895.05.30 - Jan Sowa Andrzej syn Franciszka i Magdaleny Benbenek z Huciska, wdowiec po Annie Szczepanik Motyka Anna córka Błażeja i Szczęsnej Pukalskiej z Tyniowic
1895.09.24 100 Michał Adamarek Stanisław syn Michała i Marii Szpinder Konieczny Anastazja córka Michała i Marii Konieczny
1895.09.27 6 Wiktoria Lupa Jan syn Jakuba i Anastazji Gac Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Marii
1895.10.29 11 Urszula Zając Andrzej syn Mikołaja i Wiktorii Skop Konieczny Ludwika córka Jana i Katarzyny Konieczny
1895.11.04 45 Cecylia Porczak Jan syn Franciszka i Marii Zawisińskiej Bielańska Rozalia córka Jana i Marii Bielka
1895.11.15 - Stanisław Wańkowicz Andrzej syn Michała i Apolonii Pieszko Dynowska Waleria córka Andrzeja i Antoniny Konieczny
1896.02.09 - Józef Zając Jan syn Marcina i Jadwigi Wańkowicz Gac Katarzyna córka Jacentego i Marii
1896.02.09 7 Władysław Szczepanik Michał syn Antoniego i Anny z ojca Józefa Kwaśniaka Perenc Maria córka Tomasza i Anny Federowicz z Rudołowic
1896.02.27 4 Helena Michalina Szymański Kazimierz syn Macieja i Anny Serwin Babiś Marianna córka Mikołaja i Katarzyny z ojca Antoniego Bogdanowicza
1896.02.26 - Józef Pilch Piotr syn Antoniego i Franciszki Głowacz z Huciska Węgrzyniak Katarzyna córka Aleksandra i Marii Klimko
1896.02.29 8 Józef Taciuch Szymon syn Macieja i Tekli z ojca Marcina Wańkowicza Liszka Marianna córka Tomasza i Katarzyny z ojca Aleksandra Wańkowicza
1896.03.17 4 Katarzyna Liszka Franciszek syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Baszak Maria córka Franciszka i Marianny Kot
1896.07.01 1 Piotr Hudy Jan syn Wojciecha i Zofii Halejcio z Rożniatowa Lomper Maria córka Józefa z Zarzecza
1896.07.11 24 Tomasz Mroziak Walenty syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Brzuchacz Salomea córka Franciszka i Zofii Pieszko
1896.07.17 - Magdalena Szymański Józef syn Ignacego i Barbary Naleśnik z Siennowa Bieniasz Anna córka Macieja i Katarzyny Markiewicz z Dębiny parafia Łańcut
1896.08.22 63 Franciszek Kos Maciej syn Stanisława i Marii Kucab Szczygieł Zofia córka Jana i Magdaleny Wojtowicz
1896.09.19 11 Katarzyna Sowa Andrzej syn Franciszka i Magdaleny Benbenek z Huciska Motyka Anna córka Błażeja i Szczęsnej Pukalskiej z Tyniowic
1897.01.10 31 Władysław Zając Jan syn Marcina i Jadwigi Wańkowicz Gac Katarzyna córka Jacentego i Marii Kurpiel
1897.01.14 66 Bolesław Wańkowicz Andrzej syn Michała i Apolonii Pieszko Dynowska Waleria córka Andrzeja i Antoniny Konieczny
1897.03.09 16 Szczepan Szymański Antoni syn Jana i Marii Cygler Wańkowicz Katarzyna córka Józefa i Rozalii Szymańskiej
1897.05.26 1 Władysław Szymański Andrzej syn Franciszka i Marii Wiśniowskiej Cisowska Józefa córka Piotra i Anny Król
1897.06.04 1 Marianna Konieczny Piotr syn Jana i Marii Kulczyckiej Kuźma Aniela córka Andrzeja i Barbary
1897.03.18 1 Roman Józef Wolski Eustachy Zygmunt syn Jana i Kamilli Straszewskiej Chorosznicka Maria Eufrozyna córka Romana i Stefanii Kraft
1897.06.18 6 Stanisław Wańkowicz Piotr syn Józefa i Antoniny Uryniak Pociłujko Anna córka Antoniego i Katarzyny Błajda
1897.08.04 8 Władysław Hady Jan syn Wojciecha i Zofii Halejcio Lomper Maria córka Józefa i Katarzyny Bar z Zarzecza
1897.08.17 12 Czesław Zając Andrzej syn Mikołaja i Wiktorii Skop Konieczny Ludwika córka Jana i Katarzyny Konieczny
1897.10.30 39 Edward Szczepanik Stanisław syn Antoniego i Anny Kwaśniak Szymańska Aniela córka Jana i Marii Szymańskiej
1897.11.05 11 Andrzej Liszka Jan syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Mroziak Katarzyna córka Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej
1897.11.29 15 Józef Lupa Jan syn Jakuba i Anastazji Gac Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Marii
1897.12.05 10 Mieczysław Szymański Aleksander syn Jana i Marianny Cygler Skop Rozalia córka Jana i Marii Mroziak
1897.02.21 1 Helena Płaza Wincenty syn Jana i Marii Podgórnej Golec Karolina córka Józefa i Anastazji Haftek
1898.01.23 53 Weronika Seweryn Jan syn Antoniego i Anny Skarupa Kandelska Monika córka Józefa i Zofii Pniczak
1898.03.06 31 Tomasz Zając Jan syn Marcina i Jadwigi Wańkowicz Gac Katarzyna córka Jacentego i Marii Kurpiel
1898.04.12 1 Stanisław Górski Jan syn Marcina i Marii Płocica Żak Aniela córka Marcina i Katarzyny Cząstka
1898.06.11 - Genowefa Konieczny Eliasz syn Michała i Marianny Hudy Wańkowicz Katarzyna córka Jana i Anny Porczak
1898.06.11 3 Katarzyna Kuch Tomasz syn Antoniego i Marianny Wańkowicz Konieczny Rozalia córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1898.06.24 1 Anna - Kazienko Katarzyna córka Wojciecha i Marii Kowalczyk
1898.06.26 47 Paweł Brzuchacz Piotr syn Franciszka i Zofii Pieszko Kowalska Wiktoria córka Pawła i Barbary
1898.10.07 34 Jadwiga Mazur Jan syn Jana i Katarzyny Hudy Gac Marianna córka Pawła i Zofii Podkomorskiej
1898.12.16 17 Genowefa Wańkowicz Ignacy syn Zachariasza i Anny Hudy Wańkowicz Antonina córka Józefa i Rozalii Wańkowicz
1899.01.03 1 Bronisław Norek Jan syn Antoniego i Katarzyny Młynarczyk Zgłobicka Marcjanna córka Kazimierza i Marii Giermańskiej
1899.01.07 1 Zofia Klaczak Jan syn Pawła i Marianny z Bachórca Sokołowska Wiktoria córka Marcina i Marii Kędzior
1899.01.10 86 Antoni Mazur Jan syn Grzegorza i Tekli Pieszko Kupiacka Eleonora córka Wojciecha i Anastazji Gac (Wańkowicz)
1899.01.24 - Tadeusz Płaza Wincenty syn Jana i Marii Podgórnej Haftek Karolina córka Anastazji
1899.01.28 59 Marianna Szczepanik Stanisław syn Antoniego i Anny Kwaśniak Konieczny Aniela córka Tomasza i Marianny Szymańskiej
1899.02.09 15 Józef - Jawicz Marianna córka Krzysztofa i Marii Kindel
1899.02.15 24 Zofia Mroziak Walenty syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Brzuchacz Salomea córka Franciszka i Zofii Pieszko
1899.02.22 66 Jan Wańkowicz Andrzej syn Michała i Apolonii Pieszko Dynowska Waleria córka Andrzeja i Antoniny Konieczny
1899.02.25 7 Stefania Konieczny Michał syn Jana i Katarzyny Pieszko Baszak Karolina córka Franciszka i Marcjanny Kot
1899.10.19 - Józefa Kandelski Jakub syn Józefa i Józefy Pięciak Romanik Maria córka Ignacego i Zofii Tatarskiej
1899.03.01 8 Bronisława Liszka Franciszek syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Baszak Maria córka Franciszka i Marianny Kot
1899.07.13 - Mieczysław Motyka Jan syn Błażeja i Szczęsnej Pukalskiej Dudziak Anna córka Wawrzyńca i Marii Szybiak
1899.07.28 1 Rafał Kopeć Ignacy syn Marcina i Marii Gołąb Kuch Zofia córka Antoniego i Marii Taciuch
1899.08.01 42 Urszula Szymański Antoni syn Jana i Marii Cygler Wańkowicz Katarzyna córka Józefa i Rozalii Szymańskiej
1899.08.26 56 Stanisława Gac Grzegorz syn Jakuba i Marianny Drapała Hudy Józefa córka Grzegorza i Marianny Konieczny
1899.09.07 25 Jan Buryło Wojciech syn Antoniego Zając Barbara córka Marcina i Jadwigi Wańkowicz
1899.09.18 1 Michał Półchłopek Jan syn Katarzyny Kazienko Agnieszka córka Wojciecha i Marii Kowalczyk
1899.11.20 8 Michalina Kuch Mikołaj syn Jana i Franciszki Brzuchacz Dobosz Maria córka Antoniego i Kunegundy Szymańskiej
1900.01.21 1 Stanisław Chudzik Mikołaj syn Jana i Zofii Suchodolskiej Gac Anna córka Jacentego i Marianny Kurpiel
1900.01.27 14 Karolina Słota Piotr syn Jana i Ewy Marzak z Krzeczowic Lech Zofia córka Wojciecha i Katarzyny Czaja z Zarzecza
1900.05.10 1 Tadeusz Płaza Wincenty syn Jana i Marii Podgórnej Haftek Karolina córka Anastazji
1900.05.31 29 Elżbieta Zając Andrzej syn Mikołaja i Wiktorii Skop Konieczny Ludwika córka Jana i Katarzyny Konieczny
1900.06.11 7 Antoni Wańkowicz Piotr syn Józefa i Antoniny Uryniak Pociłujko Anna córka Antoniego i Katarzyny Błajda
1900.07.15 44 Stanisław Marian Liszka Jan syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Mroziak Katarzyna córka Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej
1900.07.29 1 Józef Romach Ignacy syn Pawla i Barbary Łupak Proć Małgorzata córka Michała i Wiktorii Zarzycznej
1900.08.12 15 Bronisław Lupa Jan syn Jakuba i Anastazji Gac Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Marii Wańkowicz
1900.08.12 43 Maria Seweryn Jan syn Antoniego i Anny Skarupa Kandelska Monika córka Józefa i Józefy Pniczak
1900.09.28 25 Jadwiga Buryło Wojciech syn Antoniego i Katarzyny Grobelskiej z Rudołowic Zając Barbara córka Marcina i Jadwigi Wańkowicz
1900.11.03 1 Ludwika Motowidło Jan syn Józefa i Anny Iwańskiej Cicirko Barbara córka Michała i Zofii Cieleckiej
1900.12.10 43 Stefania Kuch Tomasz syn Antoniego i Marianny Wańkowicz Konieczny Rozalia córka Teodora i Katarzyny Pieszko
1901.02.24 1 Władysław Wilk Tomasz syn Antoniny Klaczak Katarzyna córka Pawła i Marii Klaczak
1901.03.09 1 Andrzej Golenia Jan Kolano Agnieszka córka Jana
1901.03.11 1 Józef Skupniewicz (Świnkowski) Maciej syn Jana i Magdaleny Twardowskiej Pałys Jadwiga córka Jana i Teresy Mazur
1901.05.01 1 Marianna Wywrot Jan syn Agnieszki z Więckowic Karpiak Aniela córka Andrzeja i Zofii
1901.05.06 66 Ludwika Wańkowicz Andrzej syn Michała i Apolonii Pieszko Dynowska Waleria córka Andrzeja i Antoniny Konieczny
1901.05.09 65 Józef Wańkowicz Franciszek syn Michała i Apolonii Pieszko Porczak Józefa córka Franciszka i Marii Zawisińskiej
1901.06.01 17 Stefania Wańkowicz Ignacy syn Zachariasza i Anny Hudy Wańkowicz Antonina córka Józefa i Rozalii Wańkowicz
1901.06.13 1 Szczepan Rak Józef syn Wacława i Anny Tućki Kazieńko Katarzyna córka Wojciecha i Marii Kowalczyk
1901.07.31 22 Urszula Szymański Antoni syn Jana i Marii Cygler Wańkowicz Katarzyna córka Józefa i Rozalii Szymańskiej
1901.11.03 34 Karolina Kuch Antoni syn Jana i Franciszki Brzuchacz Dobosz Maria córka Antoniego i Kunegundy Szymańskiej
1902.01.09 24 Zofia Mroziak Walenty syn Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej Brzuchacz Salomea córka Franciszka i Zofii Pieszko
1902.01.11 46 Tomasz Liszka Jan syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Mroziak Katarzyna córka Wawrzyńca i Katarzyny Szymańskiej
1902.01.11 33 Edward Szczepanik Stanisław syn Antoniego i Anny Kwaśniak Konieczny Aniela córka Tomasza i Marianny Szymańskiej
1902.01.11 22 Józef Kopeć Ignacy syn Marcina i Marii Gołąb Kuch Zofia córka Antoniego i Marii Taciuch
1902.01.15 65 Stefania Hudy Emilian syn Grzegorza i Marii Pieszko Mazur Maria córka Antoniego i Agnieszki Kroczek
1902.01.30 1 Marianna Klaczak Jan syn Pawła i Marianny z Bachórca Sokołowska Wiktoria córka Marcina i Marii Kędzior
1902.03.20 59 Marian Józef Liszka Franciszek syn Tomasza i Katarzyny Wańkowicz Baszak Maria córka Franciszka i Marcjanny Kot
1902.04.10 1 Józef Kluczny Michał syn Marii Cielecka Maria córka Józefa i Katarzyny Szczepanik
1902.04.30 4 Dominik - Szymańska Rozalia córka Kazimierza i Marii Babiś
1902.05.23 45 Antonina Kos Maciej syn Stanisława i Marii Kucab Szczygieł Zofia córka Jana i Magdaleny Wojtowicz
1902.06.04 7 Władysław Wańkowicz Piotr syn Józefa i Antoniny Uryniak Pociłujko Anna córka Antoniego i Katarzyny Błajda
1902.06.13 1 Ka Golenia Jan syn Wawrzyńca i Anny Broż Kolano Agnieszka córka Jana i Marianny Koszel
1902.06.29 9 Maria Konieczny Michał syn Jana i Katarzyny Pieszko Baszak Karolina córka Franciszka i Marcjanny Kot
1902.07.12 - Stanisław Krasicki Michał syn Józefa i Ludwiki Niżnik Hudy Katarzyna córka Andrzeja i Antoniny Świder
1902.09.06 1 Aleksander Micek Józef syn Jana i Marianny Flis Kiełbasa Anna córka Wojciecha i Marii Starzec
1902.10.19 5 Marianna Lupa Jan syn Jakuba i Anastazji Gac Wańkowicz Jadwiga córka Michała i Marii
1902.11.01 - Stanisław Wilk Tomasz syn Antoniny Wilk Klaczak Katarzyna córka Pawła i Marii Klaczak
1903.02.06 1 Józefa Barszczak Jan syn Józefa i Heleny Kwaśniak Norek Karolina córka Andrzeja i Anny Barszczak
1903.02.09 25 Antoni Buryło Wojciech syn Antoniego i Katarzyny Ugryckiej Zając Barbara córka Marcina i Jadwigi Wańkowicz
1903.03.14 12 Wiktor Zając Andrzej syn Mikołaja i Wiktorii Skop Konieczny Ludwika córka Jana i Katarzyny Konieczny
1903.03.15 22 Maria Cicirko Teodor syn Michała i Zofii Cieleckiej Lemich Rozalia córka Jakuba i Małgorzaty Pióro
1903.05.08 66 Stanisława Wańkowicz Andrzej syn Michała i Apolonii Pieszko Dynowska Waleria córka Andrzeja i Antoniny Konieczny
1903.06.01 69 Aniela Kazimiera Mazur Jan syn Amtoniego i Marii Wańkowicz Wańkowicz Magdalena córka Zachariasza i Anny Baras
1903.06.05 1 Maria Rak Józef syn Wacława i Anny Tućki Kazieńko Katarzyna córka Wojciecha i Marii Kowalczyk
1903.07.15 14 Jadwiga Stefania Raba Grzegorz syn Tomasza i Tekli Wójtowicz Szymańska Anna córka Tomasza i Marii Janiec
1903.09.03 1 Salomea Motowidło Andrzej syn Józefa i Marianny Iwańskiej Lemich Marianna córka Jakuba i Małgorzaty Pióro
1903.07.15 1 Ewa Maria Zofia Dworski Aleksander Henryl syn Kazimierza i Ewy Wolskiej Prek Stefania Maria córka Stefana i Zofii Cybulskiej
1903.11.10 1 Marcin - Kos Anna córka Macieja i Zofii Szczygieł
1903.11.19 17 Stanisław Buryło Michał syn Wojciecha i Katarzyny Pieszko Wańkowicz Bronisława córka Zachariasza i Julii Dobosz
1903.12.16 11 Józefa Kluczny Michał syn Tomasza i Katarzyny Motowidło Wota Izydora córka Błażeja i Marii
1903.12.25 1 Genowefa Pawłowicz Jacenty syn Walentego i Marianny Malawskiej Kucharska Franciszka córka Michała i Marii Bytner
1903.12.29 21 Ludwika Seweryn Jan syn Tomasza i Zofii Babiś Konieczny Barbara córka Jana i Katarzyny Cisowskiej

Copyright © 2008 - 2013, All rights reserved.
Jeśli chcesz wykorzystać materiały znajdujące się na tej stronie (tekst, grafikę) poproś Autora (Kontakt).

Jesteś 64382 Gościem tej strony.